07.10.2017
LESSON ACTIVITY TOOLKIT stále fungují Mgr. Nela Votápková

Pokud se vaše škola rozhodla, že budete mít nejnovější verzi SMART Výukového softwaru verze 17 (dále jen SVS)a vy jste se kvůli tomu báli, že tak z..

03.10.2017
Co zjistila ČŠI o stavu digitálních technol.. Ivana Melíšková

Česká školní inspekce vydala v září tematickou zprávu k využívání digitálních technologií v českých školách. Výsledky bohužel nejsou příl..

29.09.2017
SMART Výukový software Online Karolína Napravilová

SMART Výukový software Online můžete nyní vyzkoušet až do 31.1.2018 ZDARMA

27.09.2017
Proč nezůstat u starých LATů a přejít na LA.. Mgr. Martina Štikarovská

V předchozím článku o konvertování LATů (Lesson Activity Toolkitů) jste zjistili, že některé tyto aktivity se sami dokáží překonvertovat v LABy (a..

27.09.2017
Proč některé LATy nefungují a co s tím? Mgr. Martina Štikarovská

Spousta učitelů vidí výhody v technologiích také v tom, že si materiály jednou vytvoří a během let je mohou nepoškozené používat znovu a znovu. Čár..

26.09.2017
Robotika bez stavebnic a robotů Filip Jelínek, Pavla Sýkorová

Uvažujete o zařazení programování do výuky? Zatím Vám ve škole chybí stavebnice nebo roboti? Vyzkoušejte s dětmi některé z on-line aplikací, které ..

Sdílím, sdílíš, sdílíme ... Filip Jelínek, Pavla Sýkorová

Připravujete si vlastní materiály do výuky? Ve škole můžete pracovní list nebo domácí úkol vytisknout a rozdat žákům. Existuje i jiná možnost - sdí..

15.09.2017
Ozoboti se hlásí o slovo i ve výtvarce! Mgr. Michaela Králíková

Ať chceme nebo ne, pokrok nezastavíme. Robotika na nás útočí ze všech stran a roboti pronikají dokonce i do základních škol. Mají se učitelé netec..