18.11.2020
Virtuální workshop (nejen) pro školní ICT s.. Ivana Melíšková

Vše důležité z našeho ICT studia na jednom místě.

05.11.2020
SMART Online krok za krokem Mgr. Hana Ulíková

Využijte svůj oblíbený SMART sw a hotové přípravy pro sdílení materiálů a připravených aktivit nebo individuální i skupinovou práci..

03.11.2020
Stále můžete nakupovat digitální učební pom.. Karolína Napravilová

Digitální učební pomůcky nejsou jen notebooky nebo počítače. Mimořádné prostředky od MŠMT můžete využít i na nákup důležitých doplňků, které zkvali..

19.10.2020
Připojení žáků k Robotel SmartClass+ z mobi.. Petr Hendrich

Používáte při distanční výuce Robotel ? Žáci se přihlašují přes odkazy na webu školy svým uživatelským jménem a heslem. Mohou však na svých zaříz..

07.10.2020
Připravte se na Halloween Ivana Melíšková

Oblíbili jste si Příšerkový kvíz? Nyní najdete ve SMART Online sezónní halloweenskou verzi. Vyzkoušejte ve třídě, určitě pobaví nejen žáky ;-)

29.09.2020
10 důvodů, proč používat SMART uživatelské .. Antonín Růžička

V rámci příprav na možnou distanční výuku ve škole zřizujete učitelské i žákovské účty Microsoft či Google. Když už máte takto „uklizenou“ kom..

Jste Google i SMART uživatel? Propojte to! Ivana Melíšková

Jednoduše propojte SMART a Google nástroje pro tvorbu, prezentaci a sdílení výukových lekcí.

02.09.2020
Jedinečný pomocník učitele při výuce ve tří.. Karolína Napravilová

Určitě ho znáte, jen jste si třeba neuvědomili, že ho můžete jednoduše zapojit nejen do výuky ve třídě, ale i na dálku. Ano, je to SMART Dokumentov..