28.03.2019
Inovujte své hodiny cizích jazyků Nakladatelství Fraus

Představujeme nové hybridní pracovní sešity 3v1. Sešity jsou výjimečné tím, že obsahují unikátní kód, díky kterému získáte okamžitý přístup k ..

08.03.2019
Do docházky zapojte děti pomoci widgetů Mgr. Martina Štikarovská

Na nedávném školení jsme se s kolegy zabývali widgety - překvapilo mě, že tak užitečné nástroje stále někteří učitelé nevyužívají, i když jsou zveř..

06.03.2019
Papír, nebo počítač? Chytré je hybridní řeš.. Nakladatelství Fraus

Otázka, zda je pro učení lepší kniha, nebo počítač, konečně vyřešena!

Do nového roku s aktualizovaným SMART Výuko.. Karolína Napravilová

SMART Notebook® se stále vyvíjí, aby vám pomohl lépe připravit žáky a studenty na budoucnost. Notebook 11.4 nemá všechna tato vylepšení.  P..

SMART amp se přesouvá do SVS Online! Ivana Melíšková

Pracujete ve SMART ampu? Od 11. prosince končí v podobě, v jaké ho znáte - a přesouvá se do SMART Výukového softwaru Online. Nebojte se, o nic ze s..