03.03.2017
Interaktivní panel Prowise 3v1 Karolína Napravilová

Multidotykový panel Prowise je univerzální řešení pro MŠ i 1. stupeň ZŠ. Díky multifunkčnímu stojanu můžete jednoduše nastavit výšku i náklon obraz..

03.03.2017
Vyberte si školení, které nebude ztrátou ča.. Klára Borečková

Šablony jsou velkou příležitostí, jak financovat vybrané pozice na škole, vzdělávání pedagogů v klíčových kompetencích i k nákupu pomůcek.

01.03.2017
Pracovní stanice HP Sprout Ivana Melíšková

HP Sprout je unikátní zařízení kombinující all-in-one počítač s dotykovou podložkou, projektorem a 3D skenerem. Je to ideální zařízení na vytváření..

08.02.2017