Do nového roku s aktualizovaným SMART Výuko.. Karolína Napravilová

SMART Notebook® se stále vyvíjí, aby vám pomohl lépe připravit žáky a studenty na budoucnost. Notebook 11.4 nemá všechna tato vylepšení. Předpla..

Dačického dům v Kutné Hoře přináší edukační.. Mgr. Nela Votápková

Hledáte tip na školní výlet? Představte si dům, kterým můžete sami libovolně procházet od sklepa až po půdu. Dům s historickými prvky, které jsou ..

Výhody předplatného SMART Výukového softwaru Karolína Napravilová

Chystané (nejen) novinky pro nadcházející š.. Klára Borečková

Ve většině základních i středních škol se pomalu uzavírá klasifikace a za měsíc odstartují dva měsíce zasloužených letních prázdnin. Než se však ..

28.03.2018
Vše, co jste chtěli vědět o VEXu... Ivana Melíšková

V aktuálním čísle elektronického časopisu e-Mole vyšlo velké představení robotické stavebnice VEX. S laskavým svolením šéfredaktora Tomáše Feltla s..

26.03.2018
Objevte nový rozměr výuky s 3D učebnicemi Nakladatelství Fraus

Znáte nové 3D učebnice od Nakladatelství Fraus? Prostřednictvím aplikace FRAUS 3D, která je bezplatně ke stažení, umožňují všem žákům pracovat s&nb..

BETT 2018: trendy se potvrzují Ivana Melíšková

Vždy na začátku roku veletrh BETT soustředí v Londýně během několika dní lidi, myšlenky, zkušenosti a technologie, aby posunul svět vzdělávání zase..

Zprávy o realizaci pro ŠABLONY I Andrea Jahnická

MŠMT na svých stránkách upozorňuje na důležité změny pro příjemce dotace ve výzvě Šablony I a to jak pro MŠ, ZŠ, SŠ nebo VOŠ