Od prváku k maturitě – matematika s nadhled.. Nakladatelství Fraus

Získejte zdarma až 5 vzorků nové hybridní učebnice středoškolské matematiky !  Na každé stránce jsou umístěny unikátní kódy, které umožňují ..

Pracovní sešity s nadhledem - napište si o .. Nakladatelství Fraus

Nové hybridní pracovní sešity jsou nejjednodušším způsobem, jak využít ve výuce žákovská zařízení. Nyní můžete získat až 2 vzorky zdarma. Vyberte s..

27.05.2019
Výsledky pilotáže Let’s Talk Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík, Mgr. Veronika Menoušková

Na Střední odborné škole Drtinova probíhala pilotáž nové multimediální učebnice Let’s Talk! pro výuku angličtiny, která je vytvořena přímo pro pros..

Trápí vás nefunkční / vybitá baterie VEX IQ? Antonín Růžička

Někdy se může stát, že se baterie robota vybije natolik, že nabíječka ji již nedokáže nabíjet a hlásí šptanou baterii = červeně blikající LED na na..

28.03.2019
Inovujte své hodiny cizích jazyků Nakladatelství Fraus

Představujeme nové hybridní pracovní sešity 3v1. Sešity jsou výjimečné tím, že obsahují unikátní kód, díky kterému získáte okamžitý přístup k ..

08.03.2019
Do docházky zapojte děti pomoci widgetů Mgr. Martina Štikarovská

Na nedávném školení jsme se s kolegy zabývali widgety - překvapilo mě, že tak užitečné nástroje stále někteří učitelé nevyužívají, i když jsou zveř..

06.03.2019
Papír, nebo počítač? Chytré je hybridní řeš.. Nakladatelství Fraus

Otázka, zda je pro učení lepší kniha, nebo počítač, konečně vyřešena!

Do nového roku s aktualizovaným SMART Výuko.. Karolína Napravilová

SMART Notebook® se stále vyvíjí, aby vám pomohl lépe připravit žáky a studenty na budoucnost. Notebook 11.4 nemá všechna tato vylepšení.  P..