VEX_OPEN_IQ - zaškolení k robotické stavebnici / NAVAZUJÍCÍ ŠKOLENÍ

Nenajdete-li potvrzení registrace v Doručené poště, zkontrolujte prosím ještě složky Nevyžádaná pošta, Hromadné či Spam.

V rámci školení se podrobněji seznámíme s robotickou stavebnicí VEX IQ. Ukážeme si, jak naprogramovat jednotlivá čidla a kombinaci čidel a motorů k autonomní činnosti.

Program setkání

Po abslovování webináře by účastníci měli znát:

důležité weby a kde hledat inspiraci

·       stavba vybraného modelu – staví si doma na první část

·       základní principy algoritmizace, kódování a programování ve VEXcode Projekt

·       připojení mozku do aplikace (cloudu) s velkým důrazem na G1 a G2

·       konstrukce robota s jedním čidlem, jeho profilace, programování  - vše pro jednotlivá čidla samostatně

·       kombinace čidel s motory a jinými aktory  - programování

Poznámka

Je dobré mít k dispozici celou třídní sadu VEX IQ (stačí 1 sada) - nabitou baterii s nabitým ovladačem, tablet nebo notebook s USB - na místě se provede aktualizace, popř. přejmenování.

Na tabletu (nebo notebooku) mít aplikaci VEXcode IQ (pro Android a iOS) - Windows a Chrome OS jedou přes cloud.

Tento kurz není akreditován a je určeno pouze školám, které si zakoupili stavebnici VEX IQ prostřednictvím společnosti AV MEDIA SYSTEMS, a.s.

K registraci na událost musíte být přihlášen(a)