29.11.2016
Od frontální ke skupinové a individualizova.. Ivana Melíšková

Frontální výuka může být moderní, a dělá-li se dobře, i efektivní. Nedílnou součástí moderní výuky však je skupinová výuka, na niž je kladen stále ..

28.11.2016
Pythagorova věta - první obrázky ze skupino.. Mgr. Helena Salátová

„Obsah čtverce nad přeponou pravoúhlého trojúhelníka je roven součtu obsahů čtverců nad jeho odvěsnami“ Žáci 8. ročníku si procvičili užití Pyth..

28.11.2016
Investice peněz z výhry Mgr. Hana Ulíková

Už to bude půl roku, kdy jsme se současnou 3. B (strojaři) vyhráli cenu za networking v soutěži Správná škola. S výhrou byla spjata i f..

25.11.2016
Vánoční tipy nejen do fyziky :-) Michaela Králíková

Už se také nemůžete dočkat Vánoc? Připravujete se na Vánoční jarmark? Jste zvědaví, jak vypadá „Pascostromek“? Nebo jen chcete dětem zpříjemnit př..

15.11.2016
Cloud + nový způsob výuky = SMART amp II. Mgr. Hana Ulíková

V  minulém článku na stejné téma jsem vysvětlovala, co vlastně SMART amp je. Myslím, že už nastal čas pro další pokračování. Věnovat se budu ..

04.11.2016
Výukový program Výživa ve výchově ke zdraví Ministerstvo zemědělství

Výživa ve výchově ke zdraví na výukovém portálu www.viscojis.cz/teens  pro 2. stupeň ZŠ

04.11.2016
Výukový program Jíme zdravě a s chutí pro 1.. Ministerstvo zemědělství

Výukový program částečně vychází z doporučení Světové zdravotnické organizace (WHO) „Pět klíčů k bezpečnému stravování“ a zabývá se tématy zdravé..

02.11.2016
Kreativní slovník - díváme se na angličtinu.. Tomáš Bednář

Jmenuji se Tomáš Bednář a společně s partnerkou se snažíme tvořit slovní mapy, aby měli k sobě lidé z celého světa blíž. Pomalu, ale jistě, vytvář..