04.09.2013
SMART Dokumentová kamera 450 nabízí nové mo.. Emil Waldhauser

SMART Technologies přicházejí s novou dokumentovou kamerou, která rozšiřuje možnosti využití zpracování obrazu a zvuku ve výuce. Propojení s autors..

04.09.2013
Oblíbené flashe Lesson Activity Toolkit v č.. Emil Waldhauser

Uživatelé oblíbeného autorského programu SMART Notebook 11, kteří tolik nevládnou angličtinou, se dočkali skvělého překladu flashů Lesson Activity ..

28.08.2013
SMART Notebook pro iPad - ideální nástroj p.. Emil Waldhauser

iPad je školní pomůcka využívaná jako žákovské zařízení každodenní výuky, na kterém se plní dílčí úkoly učitele a výstupy se shromažďují a následně..

29.07.2013
SMART Klub - soutěž o nejlepší DUM pokračuj.. Iva Loužecká, DiS.

Také pro podzimní sezónu konference SMART Klub jsme pro Vás připravili soutěž o nejlepší DUM. Sdílejte své zkušenosti s ostatními kolegy a vyhrajte..

25.07.2013
Věda nás baví, když můžeme experimentovat ... Iva Loužecká, DiS.

18. září 2013, krátce po zahájení školního roku 2013/2014 uspořádají organizace Věda nás baví, o. s. společně s univerzitami ČVUT, VŠCHT a ÚOCHB AV..

11.07.2013
Interní lektor - učitel, který školu podpor.. Iva Loužecká, DiS.

Že dobré odborné vzdělání pro efektivní využití moderních technologií je nezbytné, už dnes ví téměř každý. Novým trendem českých škol je budovat si..

09.07.2013
Cestujte s Emilem Holubem do Afriky a zpět Iva Loužecká, DiS.

Africké muzeum Dr. Emila Holuba připravilo pro učitele kolekce výukových materiálů pro mladší a starší žáky v atraktivní interaktivní formě v progr..

31.05.2013
Máme vítěze soutěže o nejlepší DUM! Iva Loužecká, DiS.

Letošní rok poprvé proběhla během všech regionálních konferencí SMART Klub také soutěž o nejlepší DUM. Pojďme se společně podívat na naše vítěze a ..