19.09.2018
Řetězová dráha Martin Gembec

Robot je tvořen jednoduchými stroji, jako jsou páky, převody, kola na hřídeli apod. Jedno setkání jsme se rozdělili a každý postavil jeden jednoduc..

18.09.2018
Vektor sem, vektor tam Mgr. Hana Ulíková

Ráda bych přizvala všechny zájemce na další zbrusu novou online aktivitu. Opět se mi podařilo dát dohromady tři střední školy, jejichž žáci tentok..

10.09.2018
Kluby robotiky a badatelské kluby ze Šablon.. Ivana Melíšková

Díky podpoře z EU projektů si školy mohly zřídit tzv. Kluby zábavné logiky a deskových her. V jejich rámci najde uplatnění algoritmizace a robotika..

06.09.2018
Konference učitelů interaktivní výuky 2018,.. Klára Borečková

Také letos se uskutečnilo každoroční letní setkání lektorů neboli Konference učitelů interaktivních technologií AV MEDIA. Pedagogové z celé České r..

04.09.2018
Online ochutnávka školení do šablon Klára Borečková

V září znovu začne pravidelný kolotoč každodenních pracovních povinností. Zároveň je však nejvyšší čas se připravit na to, co Vás v tomto školním ..

31.08.2018
Novinky ve SMART Výukovém softwaru verze 2018 Mgr. Nela Votápková

Od letošního června je dostupný upgrade SMART Výukového softwaru (zkráceně SVS) verze 18. Co je nového a co je jinak, na to se podíváme společně.

Finále robotické soutěže VEX IQ Challenge z.. Klára Borečková

Závěr školního roku patřil celorepublikovému finále robotické soutěže VEX IQ Challenge . V úterý 26. 6. 2018 se v areálu PVA v pražských Letňanec..

25.06.2018
Program Když chceš, tak to dokážeš! Renata Konopíková

Radek Banga inspiruje mladé lidi k životu bez drog, násilí a dalších variant rizikového chování.