Finále robotické soutěže VEX IQ Challenge z.. Klára Borečková

Závěr školního roku patřil celorepublikovému finále robotické soutěže VEX IQ Challenge . V úterý 26. 8. 2018 se v areálu PVA v pražských Letňanec..

25.06.2018
Program Když chceš, tak to dokážeš! Renata Konopíková

Radek Banga inspiruje mladé lidi k životu bez drog, násilí a dalších variant rizikového chování.

Tandemová výuka – jak na to Ing. Alexandr Fales

V minulém článku jsme si řekli, o čem tandem je, jaké má přednosti a úskalí. Dnes si popíšeme realizaci této zajímavé a inspirující formy výuky. N..

Výhody předplatného SMART Výukového softwaru Karolína Napravilová

SMART Notebook® se stále vyvíjí, aby vám pomohl lépe připravit žáky a studenty na budoucnost. Notebook 11.4 nemá všechna tato vylepšení.

Badatelské kluby, EU šablony II a CKP Mgr. Iva Loužecká

...aneb rozvoj přírodovědného vzdělávání. Plánujete využít EU šablony II pro vybavení přírodovědné učebny a realizaci polytechnického vzdělá..

Chystané (nejen) novinky pro nadcházející š.. Klára Borečková

Ve většině základních i středních škol se pomalu uzavírá klasifikace a za měsíc odstartují dva měsíce zasloužených letních prázdnin. Než se však ..