08.03.2019
Do docházky zapojte děti pomoci widgetů Mgr. Martina Štikarovská

Na nedávném školení jsme se s kolegy zabývali widgety - překvapilo mě, že tak užitečné nástroje stále někteří učitelé nevyužívají, i když jsou zveř..

06.03.2019
Papír, nebo počítač? Chytré je hybridní řeš.. Nakladatelství Fraus

Otázka, zda je pro učení lepší kniha, nebo počítač, konečně vyřešena!

Školení pro pedagogy pražských ZŠ a SŠ zdarma Klára Borečková

AV MEDIA, a.s. se stala jedním z realizátorů veřejné zakázky malého rozsahu „Odborné vzdělávání pedagogických pracovníků pražských základních a stř..

Slovní mraky (Word Clouds) Mgr. Pavla Sýkorová

Vyzkoušejte při výuce slovní mraky – zajímavé grafické zpracování textu, které vychází z frekvence jednotlivých slov/slovních spojení. Jejich vytvo..

Trimino - jednoduchá aktivita do výuky Mgr. Pavla Sýkorová

Hledáte aktivitu do výuky, kterou vytvoříte jednoduše a rychle? Na webových stránkách Paula Matthiese najdete generátor trimina – jedné z variant..

Střední školy pozor, připravujeme nabídku D.. Klára Borečková

Střední školy včetně VOŠ mohou do 29.11.2019 podat žádost do nového projektu: Výzvy č. 02_18_065 Šablony pro SŠ a VOŠ II a Výzvy č. 02_18_066 Šablo..

BETT 2019: budoucnost je tady Ivana Melíšková

Každý rok hledáme v lednu v Londýně  inspiraci a trendy pro školství a pak vám zde ukazujeme, jaká asi bude budoucnost technologií ve výuce. Ale ne..

07.02.2019
Připravujeme regionální akce pro ředitele š.. Karolína Napravilová

V březnu a dubnu připravujeme ve spolupráci s našimi partnery sérii konferencí pro školský management.