23.05.2017
Jak ušetřit žákům půl hodiny denně? S aplik.. Jiří Martišek

Psaní Hravě je online aplikace, kde se lidé učí psát všemi deseti hraním jednoduchých her. Tím se liší od všech ostatních aplikací na českém trhu..

23.05.2017
Soutěžte o ceny s projektem Kraje pro bezpe.. Mgr. Hana Hyksová

Soutěž je realizována v rámci projektu „Kraje pro bezpečný internet“ pro žáky a studenty základních a středních škol. Do čtvrtého ročníku projektu ..

Aktuální stav čerpání OP VVV k 15.5.2017 Andrea Jahnická

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy jako Řídicí orgán Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání zveřejnil aktuální stav čerpání opera..

Oslava eulerova čísla Mgr. Hana Ulíková

Zdá se vám podivné připíjet písmenu e ? Jenže v tomto případě se jedná o symbol pro Eulerovo číslo . A to určitě není nijak obyčejné.

Kreativní slovník “Nová vizuální pomůcka na.. Tomáš Bednář

Abecední seznamy slovíček. Minimum obrázků. Učení bez souvislostí. Žádná logika. Takto bychom mohli definovat současné učebnice a slovníky na výuk..

Ohlédnutí za Konferencí pro management školy Klára Borečková

Minulý týden proběhl v Praze v hotelu Duo druhý ročník konference pro ředitele škol, letos na téma „Reformy pohledem ředitelů z praxe a..