Vektor sem, vektor tam Mgr. Hana Ulíková

Nedávno jsem zvala všechny zájemce na společné online setkání tří středních škol s jejich náhledy na použití vektorů. Akce se povedla na tři jedn..

08.12.2018
Vánoční točení s baterií a magnetem Mgr. Michaela Králíková

Měli jsme chvilku, a tak jsme si vychutnali předvánoční čas ve výuce fyziky. Stačilo nám k tomu pár pomůcek a šikovné ručičky... Třeba se vám naše..

Do nového roku s aktualizovaným SMART Výuko.. Karolína Napravilová

SMART Notebook® se stále vyvíjí, aby vám pomohl lépe připravit žáky a studenty na budoucnost. Notebook 11.4 nemá všechna tato vylepšení.  P..

SMART amp se přesouvá do SVS Online! Ivana Melíšková

Pracujete ve SMART ampu? Od 11. prosince končí v podobě, v jaké ho znáte - a přesouvá se do SMART Výukového softwaru Online. Nebojte se, o nic ze s..

DVPP do šablon II - čtenářská gramotnost Mgr. Nela Votápková

Pojďme chápat čtenářskou gramotnost komplexně a bez rozdílů! Proč je pro žáky důležitá čtenářská gramotnost? Jak na vyhledávání informací v textu ..

Kvízy se zimními příšerkami - seznamte se s.. Ivana Melíšková

Oblíbili jste si LAB aktivitu Příšerkový kvíz? Nyní ji najdete v online verzi SMART Výukového softwaru v zimním hávu. Vyzkoušejte ve třídě, určit..

02.12.2018
Vánoční energie Mgr. Michaela Králíkvá

A je to tu zase! Prosinec a Vánoce s ním. Kolik toho zase sním??? Podívejte se s námi, proč jdou často o Vánocích kila nahoru a proč je dobré kvůl..

SOUTĚŽ o Kreativní slovník Klára Borečková

Vánoční čas se pomalu blíží, AV MEDIA ve spolupráci s Tomem a Suzi si pro vás připravili soutěž.