Začátek školního roku z pohledu ICT koordin.. Mgr. Helena Salátová

Nový školní rok je tu a s ním spoustu Smártích novinek. Jak motivovat kolegy pro využívání technologií ve výuce? Máte již aktuální software SMART..

24.08.2017
Cvičení ve formátu SMART nyní NOVĚ na flexi.. Ivana Melíšková

Od 1. 9. 2017 budou vybrané elektronické příručky učitele z produkce Nakladatelství Fraus doplněny o sadu interaktivních cvičení ve formátu SM..

24.08.2017
Výzva Budování kapacit pro rozvoj škol II (.. Andrea Jahnická

MŠMT vyhlásilo před prázdninami další výzvu k podpoře zavádění formativního hodnocení, vzdělávání vedoucích pedagogických pracovníků škol a propojo..

21.08.2017
Nezačínejte nový rok se starým SMART softwa.. Karolína Napravilová

Využijte časově omezené nabídky a aktualizujte si nyní váš SMART Notebook nebo SMART Výukový software na nejnovější verzi 2017.

21.08.2017
SMART Výukový software – novinky v novém šk.. Antonín Růžička

Letní „malá" aktualizace SMART Výukového software přináší několik nových funkcí a změn.

15.08.2017
Zvyšování gramotnosti pedagogů SŠ v oblasti.. Mgr. Hana Ulíková

...aneb svět jde dál a my učitelé nesmíme zůstat pozadu! Ačkoli vzpomínám na své učitelské začátky s křídou a ošoupanými učebnicemi ráda, je v mém..

18.07.2017