02.11.2016
Kreativní slovník - díváme se na angličtinu.. Tomáš Bednář

Jmenuji se Tomáš Bednář a společně s partnerkou se snažíme tvořit slovní mapy, aby měli k sobě lidé z celého světa blíž. Pomalu, ale jistě, vytvář..

01.11.2016
IROP pro Prahu - Výzva č. 20 – Modernizace .. Andrea Jahnická

Rada hl. m. Prahy schválila dne 18. 10. 2016 vyhlášení výzvy č. 20 Modernizace zařízení a vybavení pražských škol. Výzva je zacílena na zvýšení kva..

01.11.2016
Začínáme s přípravou EU šablon Andrea Jahnická

Projektová výzva je nyní otevřená a bude otevřená až do 30. 6. 2017 . S ohledem na dobu trvání projektu, která je nastavena na 24 měsíců a v souči..

Jak využít SMART amp I - začínáme Ivana Melíšková

SMART amp je cloudový nástroj pro spolupráci žáků, který umožňuje společné řešení zadání z jakéhokoliv zařízení připojeného k internetu (počítač, t..

25.10.2016
SMART response 2 nový doplněk SMART Noteboo.. Mgr. Martina Vokounová

Ve SMART Notebooku 16 vyšla nová aktualizace SMART Response - SMART response 2 . Oproti starší verzi má intuitivnější ovládání. Návody pro učitel..

21.10.2016
Robotel Homework v praxi Karolína Napravilová

Jak probíhá na ZŠ a MŠ Krouna výuka angličtiny se softwarem kanadské společnosti Robotel?

19.10.2016
Soutěž „Bobřík informatiky“ Mgr. Hana Hyksová

Máte rádi soutěže? Máte šikovné a hravé děti? Neváhejte a přihlaste se do národního kola soutěže „Bobřík informatiky“.

12.10.2016
Cizí jazyky očima garanta školení Mgr. Miroslav Půža, Ph.D.

V dnešním světě se bez znalosti cizích jazyků neobejdeme. Angličtina se stala jakýmsi esperantem současnosti a potřeba znát více než jeden cizí ja..