16.01.2019
Hledáme pilotní školy Ivana Melíšková

Chcete zmapovat a především systematicky posunout digitální kompetence vašeho učitelského sboru? Chystáme projekt v rámci tzv. Výzvy 67 a hledám..

16.01.2019
Safra, fraktál? Mgr. Hana Ulíková

Fraktál – poměrně libozvučně znějící slovo, ale víte, co vše se za ním skrývá? Viděli jste ho někdy? Sáhli jste si někdy na něj? Jedli jste ho někd..

15.01.2019
VEX IQ Challenge Europe Open 2019 Finsko Klára Borečková

V červnu 2018 jsme uspořádali 1. robotickou soutěž VEX IQ Challenge (Ringmaster) v České republice. Dva z vítězných týmů (ZŠ Šromotovo, Hranice a ..

14.01.2019
Myšlenkové mapy a jejich tvorba online Pavla Sýkorová

Seznamte se s myšlenkovými mapami – pomohou Vám i Vašim žákům při rozhodování, plánování, umožňují vizuální podporu myšlení, zápis z výuky. Přibliž..

14.01.2019
Mapo, vyprávěj! RNDr. Hana Vaněčková

Mapové příběhy aneb Příběh vyprávěný mapou Už od dětství milujeme příběhy. Rádi je posloucháme, dobře si je pamatujeme a většina z nás je..

08.01.2019
DVPP do šablon II - cizí jazyky Roman Kopecký

Připravili jsme pro vás nová školení, která se zaměřují na rozvoj dovedností, znalostí a kompetencí v daných tématech a na využívání efektivních v..

08.01.2019
Lednové setkání lektorů AV MEDIA 2019 Klára Borečková

Začátek roku 2019 jsme již tradičně využili k pravidelnému setkání a rozvoji lektorů AV MEDIA. Setkání lektorů, nebo-li Konference u..

15.12.2018
Vánoční rovnováha! Mgr. Michaela Králíková

Ne, nebojte, nebudeme bilancovat, ani nepotřebujeme váhu! Na špejlích budeme balancovat, zaměříme se na rovnováhu!