Výzva šablony pro SŠ, VOŠ I Andrea Jahnická

Řídicí orgán OP VVV zveřejnil dne 20. prosince 2016 výzvy Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro SŠ a VOŠ I v priorit..

Neodkládejte podání žádosti Šablon až na jaro Andrea Jahnická

Toto doporučení nezní jen z našich úst, ale zní to všemi informačními kanály od konce roku 2016 i z MŠMT.

Příšerkový kvíz nás baví Mgr. Martina Vokounová

Děti mezi sebou rády soutěží a soutěžit mohou i ve škole. SMART Technologies proto vymysleli Monster kvíz (já mu říkám česky Příšerkový kvíz. Jedná..

SMART Notebook 16.2 rozzáří dětské oči Mgr. Dagmar Nebuželská

Novinky, které jsou pro nás pedagogy připravené ve SMART Notebook 16.2 jsou velmi zdařilé. Kdo nakoukne do kuchyně vytváření příprav a výukového m..