27.02.2012
Jak se naučit efektivně využívat interaktiv.. Josef Mach

Chcete získat potřebné informace a prakticky si osvojit metody, tipy a triky k efektivnímu využití interaktivní tabule SMART Board. Můžete se zúčas..

17.02.2012
Autorská práva – výukové hodiny na VeŠkole.cz Josef Mach

Portál VeŠkole.cz nabízí ke stažení tisíce výukových hodin. Denně přibývají desítky nově nahraných. Tento článek nasměruje tvůrce digitálních učebn..

16.02.2012
Jak připravit SŠ hodinu ve SMART Notebooku Josef Mach

Ke zvýšení efektivity vzdělávání lze i na středních školách rozšířit tradiční metody výuky o využití schopností interaktivní tabule SMART Board. Pr..

16.02.2012
Školení - uplatněte poukázky Josef Mach

Jako bonus k zakoupenému SMART produktu získávají školy poukázky na školení. Mohou je vyměnit za cenné informace, zdroje a zkušenosti pro efektivní..

31.01.2012
Česká výprava na BETTu Ivana Melíšková

Připravili jsme pro vás reportáž z naší návštěvy největšího evropského veletrhu v oblasti vzdělávání - BETT, který se konal již tradičně v polovině..

25.01.2012
BETT aneb Co přijde v roce 2012 Ivana Melíšková

Připravili jsme pro vás reportáž z největšího evropského veletrhu v oblasti vzdělávání - BETT, který se konal již tradičně v polovině ledna v Londý..

15.12.2011
Prezentace nejen na střední škole Veronika Biskupová

Nová kompetence učitelů v umění prezentace není rozvíjena. Malý úvod do problematiky prezentací nejen na střední škole.

21.11.2011
iPady už na základní škole?! Veronika Biskupová

Dva žáci ze 4. B základní školy v České Kamenici se připravují na hodinu matematiky. Místo cvičebnic však berou do ruky iPady. Základní škola T. G..