03.03.2014
Jarní sezóna konferencí SMART klub se blíží Karolína Napravilová

Nenechte si ujít další ročník úšpešných konferencí SMART klub a včas se registrujte.

02.03.2014
Zveme Vás na konferenci SMART Klub nejen pr.. Iva Loužecká, DiS.

SMART Klub nejen pro MŠ je již tradiční konferencí zaměřenou na sdílení zkušeností s interaktivní výukou a představující technologické novinky pro ..

27.02.2014
Proč být SMART lektorem Ivana Melíšková

Od letošního roku spouštíme nový program pro naše SMART lektory. Jste naším lektorem nebo byste se jím chtěli stát? Přečtěte si, jaké možnosti se p..

26.02.2014
SMART Table otestovaly i děti z MŠ Pampeliš.. Ivana Křístelová

Interaktivní stůl SMART Table otestovaly i děti z MŠ Pampeliška. Díky moderní vybavenosti ZŠ JUDr. Josefa Mareše mohou pro svůj rozvoj využívat n..

26.02.2014
SMART Table – nejlepší řešení pro školky a .. Emil Waldhauser

V tomto článku se dozvíte, jak vidí využití SMART Table uživatelé v zahraničí.

25.02.2014
23.02.2014
10 DŮVODŮ PROČ mít právě SMART Board Iva Loužecká, DiS.

V dalším díle seriálu 10 DŮVODŮ PROČ se zaměříme na výhody interaktivní tabule SMART Board a potažmo také na autorský program SMART Notebook, kter..

28.01.2014
Novinka - SMART Board řady M600 Karolína Napravilová

Firma SMART Technologies navazuje na nejrozšířenější modelovou řadu SMART Board 600, které se jen v České republice prodalo přes 10 000 kusů a přic..