07.10.2013
Nenechte si ujít akční ceny za školení form.. Iva Loužecká, DiS.

Připravili jsme pro Vás speciální nabídku on-line školení ve formě webinářů zdarma nebo za akční ceny! Nenechte si ujít tuto příležitost vyzkoušet ..

25.09.2013
Flipped Classroom - výklad naruby Emil Waldhauser

Metoda výkladu naruby se objevuje na všech amerických školách a vyvolává zájem u učitelů, kteří používají interaktivní tabule SMART Board a ke své ..

09.09.2013
Vyhrajte v celostátní soutěži DOMINO Iva Loužecká, DiS.

Digitální vzdělávací materiály a online služby se stávají nedílnou součástí moderní výuky ve školách a jejich význam stále roste. Soutěž má za cíl ..

09.09.2013
Tvořte DUMy pro tablety Iva Loužecká, DiS.

Fenomén digitálních učebních materiálů - DUMů - ovládl již téměř všechny školy. Novým a trendovým nástrojem dnešní populace, který se velmi rychle ..

04.09.2013
SMART Dokumentová kamera 450 nabízí nové mo.. Emil Waldhauser

SMART Technologies přicházejí s novou dokumentovou kamerou, která rozšiřuje možnosti využití zpracování obrazu a zvuku ve výuce. Propojení s autors..