Jak učit jazyky moderně a efektivně Ivana Melíšková

Díky moderní výpočetní technice se vybavení jazykových učeben a především výuka jazyků posunula na úroveň 21 století. V době interaktivní výuky, kd..

Přírodní vědy atraktivně Ivana Melíšková

Výuka přírodovědných předmětů je na školách často podceňována a zaujetí dětí pro fyziku či chemii většinou mizí po seznámení se s prvním vzorečkem ..

Vstupte do Klubu ředitelů Ivana Melíšková

Jste ředitel školy? Přidejte se do Klubu ředitelů, prostoru na portále VeŠkole.cz určenému právě Vám, kteří každodenně řešíte strategické, rozvojov..

Nejstahovanější DUMy pro střední školy z po.. Josef Mach

Vzdělávejte vaše studenty na střední škole s pomocí DUMů z portálu VeŠkole.cz. Inspirujte se z prací vašich kolegů pro vytváření vlastních DUMů. Te..

Přírodní vědy – zajímavé odkazy Josef Mach

Vyzkoušejte ve výuce přírodních věd na základní i střední škole dostupné výukové aktivity na internetu pro zapojení studentů u tabule příp. ve skup..

Tipy a triky pro hlasovací zařízení SMART R.. Josef Mach

Již dříve jsme vás seznámili s možnostmi hlasovacího zařízení SMART Response. V tomto článku zveřejňujeme vaše tipy a triky pro SMART Response.

29.03.2012
Licencování SMART Notebooku Ivana Melíšková

Oblíbený a rozšířený autorský nástroj SMART Notebook pro školy má velmi přívětivou licenční politiku, patříte-li mezi uživatele SMART produktů, nem..

29.03.2012