28.11.2013
Na osmáky hravě? S XC proč ne… Iva Loužecká, DiS.

Hodina dějepisu v osmé třídě. Téma - osvícenský absolutismus v Rusku. Není to nic, co by žáci zrovna hltali. Situace se ovšem zásadně mění, když pa..

Moderní výuka cizích jazyků s jazykovou lab.. Nikola Vydrová

Posledního zářijového dne 2013 byla na ZŠ v Dubé dokončena instalace jazykové laboratoře SmartClass+ Rover a učitelé se zúčastnili online škol..

28.11.2013
SMART Table ve výuce na ZŠ JUDr. J. Mareše Iva Loužecká, DiS.

Interaktivní stůl SMART Table dostali do své třídy žáci 1. E, kteří budou testovat její možnosti a hlavně využitelnost ve výuce. Během týdne se d..

28.11.2013
Vítězné DUMy z podzimních konferencí SMART .. Iva Loužecká, DiS.

Na podzim proběhlo už druhé kolo soutěže o nejlepší DUM v rámci regionálních konferencí SMART Klub. Inspirujte se vítěznými pracemi a dalšími vybra..

26.11.2013
Flipped Classroom - výklad naruby Emil Waldhauser

Moderní doba, nové technologie a hlavně učitelský nástroj SMART Notebook 11 mne neustále popohání k tomu, abych svým žákům zprostředkovala co nejza..

22.11.2013
Poslední možnost na koupi tabule SMART Boar.. Karolína Napravilová

Neváhejte a využijte posledních pár dní možnosti k zakoupení interaktivní tabule SMART Board 480 za výhodnou cenu.

30.10.2013
Extreme Collaboration a DUM Emil Waldhauser

Kvalita digitálních učebních materiálů se díky stále větším možnostem SMART Notebook 11 zvyšuje a doplněk Extreme Collaboration – zkráceně XC – nab..

30.10.2013