23.03.2012
Výukové zdroje pro střední školy na internetu Josef Mach

Využijte při tvorbě digitálních učebních materiálů volně použitelných výukových zdrojů a multimediálních souborů na internetu.

23.03.2012
Matematické hřiště Josef Mach

Prozkoumejte hry, které vtáhnou žáky do učení zábavnou formou.

22.03.2012
Inovativní DUMy: pracujte se SMART vizualiz.. Josef Mach

SMART Vizualizér umožňuje snadno a rychle promítnout mnohé předměty a prohlížet experimenty v reálném čase na interaktivní tabuli.

22.03.2012
Kritéria hodnocení na VeŠkole.cz - hodnocen.. Josef Mach

Seznamte se s kritérii pro hodnocení nahraných výukových hodin na portál VeŠkole.cz. Jak jsou hodnoceny vaše DUMy?

01.03.2012
10 000 testových úloh (profesionální obsah .. Ivana Melíšková

Po každé vyložené problematice si učitel potřebuje prověřit pochopení probrané látky žáky / studenty. Nejčastější formou takového prověření je ústn..

01.03.2012
DUMy on-line: na VeŠkole.cz Ivana Melíšková

Hledáte kvalitní DUMy? Potřebujete internetové úložiště pro sdílení DUMů jakožto výstupů EU projektu? Jasná odpověď: www.VeSkole.cz . Neztrácejte ..

29.02.2012
Jak přistupují rodiče k digitální výuce? Ivana Melíšková

Julie Růžičková, mluvčí projektu Vzdělání21, představila v pořadu ČT Sama doma výsledky ankety, která se uskutečnila mezi rodiči.

27.02.2012
Sdílejte své zdroje a zkušenosti nejen s vy.. Josef Mach

Vytváříte digitální učební materiály (DUMy) a ověřujete je ve výuce. Sdílejte své zdroje, zkušenosti a výsledky s ostatními na portále VeŠkole.cz.