08.02.2017
Začínáme s realizací šablon Andrea Jahnická

Pro snadný začátek čehokoliv je nutná příprava a v projektovém prostředí to platí dvojnásob. Nevíte zda můžete skutečně s projektem začít ? MŠMT ..

03.02.2017
Konference pro management školy - avízo Karolína Napravilová

Připravujeme pro Vás další ročník dvoudenní konference pro management školy . A protože víme, že jako ředitelé máte nabitý program, dovoluj..

02.02.2017
Jak na Inkluzi s AV MEDIA Mgr. Petr Došek

Také k vám do školy v září 2016 nastoupila nová žákyně? Z rodného listu jste zjistili, že se narodila někdy v roce 2005 na por..

31.01.2017
Příšerková výhra Mgr. Martina Vokounová

Firma SMART Technologies v prosinci vyhlásila soutěž o plyšové příšerky z Příšerkového kvízu ( více se o něm dočtete zde ). Já s mými třeťáky jsme ..

30.01.2017
All-in-One = vše v jednom: počítač, práce, .. Mgr. Hana Ulíková

Myslím, že je v pořádku, že míváme sny a cíle, kterých bychom rádi dosáhli. A je jedno, čeho se týkají – rodiny, práce, koníčků… V každém příp..

18.01.2017
SMART Kapp – druhý dojem Ing. Alexandr Fales

Už je to nějaký ten pátek, co jsme začali využívat tuto velmi zajímavou didaktickou pomůcku v podobě kompromisu mezi interaktivní a klasickou fixo..

09.01.2017
Výzva šablony pro SŠ, VOŠ I Andrea Jahnická

Řídicí orgán OP VVV zveřejnil dne 20. prosince 2016 výzvy Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro SŠ a VOŠ I v priorit..

09.01.2017
Neodkládejte podání žádosti Šablon až na jaro Andrea Jahnická

Toto doporučení nezní jen z našich úst, ale zní to všemi informačními kanály od konce roku 2016 i z MŠMT.