21.01.2013
Počítače v rukou žáků - SMART Digitální třída Iva Loužecká, DiS.

SMART Digitální třída je první, a v současné době jediné kompletní řešení pro digitální třídu s vyřešeným propojením jednotlivých komponent, ovlá..

15.01.2013
SMART Ink - zapisujte a zakreslujte v různý.. Iva Loužecká, DiS.

SMART Ink (verze 1.1) je nástroj, který Vám umožní po připojení počítače ke SMART Boardu (ale i  SMART Podiu nebo SMART Displeji) zapisovat a kre..

14.01.2013
Celostátní soutěž DOMINO zná své výherce! Iva Loužecká, DiS.

18. 12. 2012 proběhlo v prostorách MŠMT finále již 2. ročníku soutěže DOMINO . Inspirujte se vítěznými pracemi a dalšími kvalitní DUMy.

14.01.2013
Webináře – moderní forma vzdělávání pedagogů Iva Loužecká, DiS.

Své znalosti a dovednosti v práci s autorským programem SMART Notebook můžete zdokonalit na webinářích různých typů.  Aby pro Vás účast na semináři..

06.12.2012
Máme za sebou velmi úspěšnou podzimní sezon.. Jana Francová

O úspěšnosti podzimní sezony SMART Klubů svědčí nejen vysoká návštěvnost, ale i nadšení účastníků. Přečtěte si o SMART Klubech více.

03.12.2012
Interaktivní cvičení nebo Podklady pro výuk.. Iva Loužecká, DiS.

Portál Veškole.cz soustředí kvalitní DUMy, k nimž patří nejen Interaktivní cvičení vytvořená v prostředí autorských programů pro interaktivní tab..

03.12.2012
Nakladatelství ALTER má své interaktivní uč.. Iva Loužecká, DiS.

Elektronické učebnice rozšířené o interaktivní cvičení, které aktivně zapojí žáky do výuky.

27.11.2012
Realizace webinářů s pomocí SMART Bridgit Iva Loužecká, DiS.

Stačí běžný počítač s připojením k internetu a prostřednictvím programu Bridgit může probíhat výuka nebo školení na dálku.