01.03.2012
10 000 testových úloh (profesionální obsah .. Ivana Melíšková

Po každé vyložené problematice si učitel potřebuje prověřit pochopení probrané látky žáky / studenty. Nejčastější formou takového prověření je ústn..

01.03.2012
DUMy on-line: na VeŠkole.cz Ivana Melíšková

Hledáte kvalitní DUMy? Potřebujete internetové úložiště pro sdílení DUMů jakožto výstupů EU projektu? Jasná odpověď: www.VeSkole.cz . Neztrácejte ..

29.02.2012
Jak přistupují rodiče k digitální výuce? Ivana Melíšková

Julie Růžičková, mluvčí projektu Vzdělání21, představila v pořadu ČT Sama doma výsledky ankety, která se uskutečnila mezi rodiči.

27.02.2012
Sdílejte své zdroje a zkušenosti nejen s vy.. Josef Mach

Vytváříte digitální učební materiály (DUMy) a ověřujete je ve výuce. Sdílejte své zdroje, zkušenosti a výsledky s ostatními na portále VeŠkole.cz.

27.02.2012
Jak se naučit efektivně využívat interaktiv.. Josef Mach

Chcete získat potřebné informace a prakticky si osvojit metody, tipy a triky k efektivnímu využití interaktivní tabule SMART Board. Můžete se zúčas..

17.02.2012