22.09.2016
Vhodné výukové programy pro projekty šablon.. Miloslav Hubatka

Připravili jsme pro vás malý výběr doporučených titulů pro výuku vhodných pro realizaci šablon na školách. Jsou roztřízeny podle jednotlivých šablo..

01.04.2016
Nadané dítě – rozvoj potenciálu a vedení dě.. Miloslav Hubatka

Seminář zaměřený na rozvoj nadání a talentu dětí na školách. Díky tématu inkluze, která hýbe pedagogickou i laickou veřejností, nám zcela ze..

25.02.2016
Moderní výuka s technologiemi i bez nich Miloslav Hubatka

Každý se dnes zaštiťuje pojmem moderní výuka, ta je skloňována ve všech pádech, všichni o ní mluví, ale co to vlastně moderní výuka je? Jak ji defi..

20.02.2016
Krizový management pro ředitele škol Miloslav Hubatka

Nejlepší řešení vážného problému je takové, když nedovolíte, aby to zašlo až tak daleko. Jak předcházet problémům a konfliktním situacím ve škole..

08.11.2015
Marketing a PR školy Miloslav Hubatka

Nastavte si správnou strategii pro úspěch vaší školy Nabízíme nový a odlišný pohled na marketing a Public Relation školy. Se změnou vnějších ..

08.11.2015
Leadership ve škole – moderní vedení učitel.. Miloslav Hubatka

Veškerých výsledků a cílů se ve škole dosahuje přes lidský potenciál, proto je systematické a správné vedení lidí a týmů – leadership  - klíčovým ..

17.10.2015
Nabídka externí pomoci pro vedení školy. Miloslav Hubatka

Trápí vás neodbytný pocit, že se vaše škola jaksi přestala vyvíjet? Přešlapuje na místě? Narazili jste na pomyslný strop a chodíte v kruhu? Nedař..

29.09.2015
Vývojové fáze implementace ICT do výuky Miloslav Hubatka

Existují shodné znaky a fáze implementace ICT do výuky typické pro každou školu? Můžeme si zjistit, v jaké vývojové fázi se naše škola opravdu nach..

Provozovatel webu AV Media, a.s. jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro zlepšování prostředí webových stránek a pro analytické účely. Podmínky a poučení o správě osobních údajů