Do modrého oválu uprostřed umístěte podzimní oblečení, které by si mohl obléknout chlapec ve stromovém domečku, kdyby pršelo. Jaké oblečení na stránce zbylo? Je určené pro kluky, nebo holčičky?

Datum vložení: 18.11.2023

Poznámka hodnotitele: DUA
Podzimní oblečení
SMART Notebook 14 a výše

Která zvířátka můžete chovat doma (v domě) a která žijí na farmě ve výběhu a máme z nich užitek? Roztřiďte obrázky.

Třídění zvířat
SMART Notebook 14 a výše

Po přehrání zvuku mají uhodnout, jaký živočich vydává takovéhle zvuky. Pro kontrolu si odstraní geometrický tvar kliknutím. Pro další spuštění aktivity využijte tlačítko Reset stránky ve SMART Notebooku..

Zvířata exotická - zvuky
SMART Notebook 14 a výše

Klikněte na reproduktor a uhodněte, jaké zvíře vdává takový zvuk. V této aktivitě jsou obsažena jen zvířata žijící na farmě. Pro kontrolu klikněte na obdélník a podívejte se na obrázek pod ním.

Zvířata na farmě - zvuky
SMART Notebook 14 a výše

Žáci se seznámí s vesmírem a naší sluneční soustavou.

Datum vložení: 27.02.2023

Žák objevuje a zjišťuje propojenost prvků živé a neživé přírody, princip rovnováhy přírody. Uvědomuje si koloběh vody v přírodě.

Datum vložení: 06.02.2023

Aktivity jsou vhodné pro druhý a třetí ročník. Slouží k zopakování i výkladu tématu Jaro.

Datum vložení: 19.12.2022

Poznámka hodnotitele: Lumio
Jaro
Externí odkaz