Badatelské kluby, EU šablony II a CKP Mgr. Iva Loužecká

...aneb rozvoj přírodovědného vzdělávání. Plánujete využít EU šablony II pro vybavení přírodovědné učebny a realizaci polytechnického vzdělá..

Matematické hry v on-line prostředí Mgr. Pavla Sýkorová

Nejen závěr školního roku je obdobím, ve kterém můžeme do výuky matematiky na základní škole zařadit nejrůznější hry, šifry, hlavolamy. Vyzkoušejte..

Quizlet Mgr. Pavla Sýkorová

Přemýšlíte nad tím, jak svým žákům přiblížit hravým a zajímavým způsobem učivo na počítači, interaktivní tabuli, tabletu nebo mobilním telefonu? Je..

02.05.2018
Chystáme nabídku DVPP do EU šablon II Klára Borečková

Také EU šablony II přinášejí možnost osobnostně sociálního a profesního rozvoje pedagogů. Tým lektorů AV MEDIA pro vás nyní chystá pestrou nabídku..

Polytechnické vzdělávání s AV MEDIA Mgr. Štěpánka Baierlová

V rámci EU Šablon II proběhlo dotazníkové šetření a některé školy zjistily, že by měly posílit polytechnické vzdělávání. Jak by polytechnické vzděl..

Stavebnice VEX na 10. ZŠ v Plzni Mgr. Pavla Sýkorová

Problematice algoritmizace a programování se na naší škole v rámci výuky informatiky věnujeme již několik let. V polovině října se žáci a učitelé ..

LAT vs. LAB Mgr. Nela Votápková

Jak převést flashový obsah ve SMART Výukovém softwaru? Adobe Flash nebudou nadále podporovány, a to od roku 2020. My se však na tuto situaci připra..

09.04.2018
Plickers Mgr. Pavla Sýkorová

Chcete od žáků získat rychlou zpětnou vazbu? Chybí studentům ve třídě wifi a máte jen svůj tablet nebo mobilní telefon připojený k internetu? Jed..