07.12.2014
SMART Notebook jako grafický nástroj? Proč .. Michaela Králíková

Potřebujete vytvořit návrh na kalendář? Novoroční přání? Plakát na den otevřených dveří? Grafický návrh na školní trika či dárkový předmět? Zapojte..

11.11.2014
Tablet – žákovské zařízení ve výuce Kamila Dolbová

Zatímco počítače, tiskárny, kopírky, skenery a hlavně interaktivní tabule už mnoho let berou učitelé i žáci jako samozřejmost, bez které si moderní..

10.11.2014
Ke koupi 2 SMART Boardů třetí ZDARMA! Karolína Napravilová

Neváhejte a využijte naši jedinečnou nabídku na zakoupení nejnovější řady interaktivní tabule SMART Board M680 nebo M685. Získáte 3 tabule za cenu..

10.11.2014
10 DŮVODŮ PROČ je mentoring výhodný a důlež.. Iva Loužecká, DiS.

S projektem Výzva 51 se ve školách opět více skloňuje pojem mentoring. Co to vlastně znamená a proč je jednou z důležitých částí projektu? Jak můž..

13.10.2014
Není tablet jako tablet Michaela Králíková

Chtěla bych vám představit jednu pomůcku, která mi neskutečně zpříjemňuje práci s interaktivní tabulí SMART a vlastně změnila celý můj způsob ..

06.10.2014
10 DŮVODŮ PROČ vyrazit na konferenci SMART .. Iva Loužecká, DiS.

Chcete vědět, jaké jsou nové moderní trendy ve vzdělávání? Jste zapojeni do Výzvy 51 a řešíte, jak a co budete na tabletech nebo noteboocích učit?..

02.10.2014
Vyzkoušejte si Vzdělávání na dálku Klára Borečková

Na základních školách Prahy 7 pomáhají moderní technologie při výuce žáků, kteří se nemohou z jakéhokoliv důvodu účastnit běžné výuky. Tito žáci s..