20.10.2011
SMART Board v České televizi Veronika Biskupová

Polední vysílání pořadu Sama doma představilo rodičům interkativní výuku v digitální třídě.

20.10.2011
VeŠkole.cz má tvář Veronika Biskupová

Portál VeŠkole.cz získal 3.místo s soutěži Internet Effectiveness Award 2011.  Chcete vědět více týmu, který pečuje o Vaše výukové materiály, rozdě..

01.05.2011
1. výukový objekt na novém portále

Gratulujeme panu Zdeňku Vlkovi za skvělou inspiraci a jeho výukový objekt Numerace v rámci projektu ESF. Pevně věříme, že další budou následovat.

01.05.2011
Creative Commons

Sdílení výukových objektů je trendem současnosti, stejně však ochrana duševního vlastnictví autorů. Z uvedeného důvodu platí i na území České repub..

25.01.2011
Rodiče vybírají školy s interaktivní výukou Ivana Perničková

Výsledky ankety mezi rodiči budoucích prvňáčků ukázaly, že při výběru školy rodiče posuzují také vybavení moderními učebními pomůckami.

20.01.2011
Matematika začíná zkušeností Biskupová Veronika

Rádi bychom upozornili na článek z Lidových novin, který objevil v Neratovické škole paní učitelku s velkým "P".

18.12.2010
Grafy, schémata a další grafické prvky online Milan Hausner

Další z online aplikací pro interaktivní výuky se představuje.

21.11.2010
Doporučení European Schoolnet pro efektivní.. Milan Hausner

Pracovní skupina pro interaktivní tabule při European Schoolnet uskutečnila celoevropský výzkum využívání interaktivních tabulí společně s univerzi..