29.01.2024
Robotel SmartClass nejen jako nástroj auton.. Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Multimediální jazyková laboratoř umožňuje podpořit autonomní učení žáků, individualizovanou a personalizovanou výuku. Taktéž je práce s laboratoří..

Andělské počítání Mgr. Hana Ulíková

Je tu další online aktivita, která propojuje různé skupiny žáků a různé předměty . Pokud jste ještě o tomto typu projektu neslyšeli, ráda vám vše ..

Nearpod a jeho využití ve výuce Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Chcete během výuky pracovat s jednou prezentací a nepřepínat ji ani ve chvíli , když chcete s žáky hrát kvíz nebo je zapojit do skupinové prác..

03.01.2024
Miro – virtuální tabule Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Chcete tvořit myšlenkové mapy, online zápisy, časové osy, šablony na programy akcí (workshopy, projektové dny, konference), podklady pro icebreake..

14.12.2023
Blooket – dělejte kvízy zábavněji a dejte š.. Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Pokud se vám již omrzel Kahoot, Quizizz i Quizlet, tak vyzkoušejte Blooket (https://www.blooket.com/). Tento nástroj oceníte i pokud nejste fanou..

04.12.2023
Classroomscreen – nástroj pro moderování ho.. Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Řešíte míru hluku v hodině, nevíte jak rozdělovat žáky do skupin, chcete jim nabídnout odpočet minut do konce skupinové práce, získat rychlou ..

10.11.2023
Mentimeter – nástroj pro brainstorming a ho.. Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Pomocí interaktivního nástroje Mentimeter můžete zapojovat žáky do výuky v reálném čase. Nástroj umožňuje především snadnou realizaci brainsto..

Nové Připravené zdroje ve SMART Notebooku Martina Štikarovská

S další aktualizací SMART Notebooku v tomto roce se nám v záložce Galerie objevila i nová složka Připravené zdroje .