Rozšiřuje si a prohlubuje dovednosti potřebné pro orientaci v evropském prostředí.

Datum vložení: 07.02.2019

DUM je připravený pro využití ve výuce zejména v době Vánoc. Slouží k procvičení znalostí z prvouky, českého jazyka a matematiky - vánoční zvyky a tradice se řadí dle abecedy, na první a poslední písmeno se vymýšlí a píší nová slova. V závěrečném úkolu žák

Předmět: Prvouka
Datum vložení: 15.12.2018

Poznámka hodnotitele: Školení SNB1

Ne, nebojte, nebudeme bilancovat, ani nepotřebujeme váhu! Na špejlích budeme balancovat, zaměříme se na rovnováhu!

Datum vložení: 15.12.2018

DUM nabízí několik aktivit pro žáky 6. tříd v předvánočním čase, kterými si žáci zopakují stavbu látek, rozšíří si své pozorovací dovednosti a snad i pokochají nad krásou, kterou umí vyrobit jenom příroda.

Datum vložení: 14.12.2018

Dum nabízí vánoční aktivity k tématu týkající se elektromotoru. Žáci elektromotor na tabuli sestaví, popíší jeho princip, funkčnost ověří v praxi a na závěr prověří své teoretické znalosti.

Datum vložení: 08.12.2018

Ve fyzice, nejčastěji v 8. ročníku, probíráme energii. Toto téma se výborně hodí k zopakování v předvánočním čase. Čtyři jednoduché aktivity pomohou přilákat vánoční atmosféru a nahlédnout do příjmu a výdeje energie v číslech.

Datum vložení: 02.12.2018

Materiál slouží pro návštěvníky Dačického domu v Kutné Hoře, a to buď před exkurzí, nebo po ní a je věnován studentů SŠ. Obsahuje test v RES2, ke kterému je vhodné využít žákovských zařízení.

Datum vložení: 24.10.2018

Materiál slouží pro návštěvníky Dačického domu v Kutné Hoře, a to buď před exkurzí, nebo po ní a je věnován žákům z 2. stupně ZŠ.

Datum vložení: 20.09.2018