Žák určí přídavná jména, jejich druh, skloňuje je podle vzoru mladý, odůvodní pravopis koncovek.

SMART Notebook/SMART Notebook 11

Žák pozorně reaguje na pokyny učitele, odpovídá na otázky typu co je hned vpřed, hned vzad, vedle, určuje, co do řady nepatří, orientuje s v řádcích a sloupcích..

SMART Notebook/SMART Notebook 11

Žák seřadí ilustrace podle dějové posloupnosti a pokusí se povyprávět podle nich jednoduchý příběh.

Datum vložení: 09.09.2011

Poznámka hodnotitele: Vlastní komiks o Rákosníčkovi.
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Žák tvoří slabiky se souhláskou M, čte otevřené slabiky se souhláskou M, přiřazuje obrázky k jednotlivým slabikám.

Datum vložení: 09.09.2011

Poznámka hodnotitele: Pozadí některých stránek a barva písma nejsou příliš kontrastní, proto je text hůře čitelný.
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Najde v pohádce představitele dobra a zla.

Datum vložení: 09.09.2011

Poznámka hodnotitele: Materiál obsahuje doplnění chybějících slov na základě přečteného textu, odpověď na otázky.
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Žák čte text přiměřené náročnosti, rozumí jednoduchým pokynům učitele, pozorně reaguje na otázky.

SMART Notebook/SMART Notebook 11

Žák určí přídavná jména, jejich druh, skloňuje je podle vzoru otcův, matčin, odůvodní pravopis koncovek.

Datum vložení: 09.09.2011

Poznámka hodnotitele: Malý není příliš čitelný - malý kontrast mezi písmem a pozadím. Část materiálů tvoří teorie (opakuje se dvakrát skloňování), část tvoří procvičení.
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Žák ovládá pojmy synonyma, antonyma, opozita, umí je vytvořit či nahradit v textu, rozšiřuje si slovní zásobu.

Datum vložení: 09.09.2011

Poznámka hodnotitele: Komplexně a velmi hezky vytvořený učební materiál.