Žák pozná velké a malé písmeno E, přiřadí počáteční písmeno slova k obrázkům, podle sluchové analýzy dokáže rozlišit a zaznamenat, kde slyší hlásku E, plynule čte texty přiměřené náročnosti.

SMART Notebook/SMART Notebook 11

Žák pozná velké a malé písmeno F, přiřadí počáteční písmeno slova k obrázkům, podle sluchové analýzy dokáže rozlišit a zaznamenat, kde slyší hlásku F, plynule čte texty přiměřené náročnosti.

SMART Notebook/SMART Notebook 11

Žák pozná velké a malé písmeno G, přiřadí počáteční písmeno slova k obrázkům, podle sluchové analýzy dokáže rozlišit a zaznamenat, kde slyší hlásku G, plynule čte texty přiměřené náročnosti.

SMART Notebook/SMART Notebook 11

Žák pozná velké a malé písmeno L, přiřadí počáteční písmeno slova k obrázkům, podle sluchové analýzy dokáže rozlišit a zaznamenat, kde slyší hlásku L, plynule čte texty přiměřené náročnosti.

SMART Notebook/SMART Notebook 11

Žák porovnává významy slov, porozumí jejich významu, přiřazuje slova k obrázkům, vysvětluje význam slova. Na základě vlastních zkušeností tvoří krátké jednoduché věty, pracuje s pojmem myšlenková mapa.

Datum vložení: 09.09.2011

Poznámka hodnotitele: Pěkný materiál, doporučovala bych jej doplnit o stránky se správnými řešeními.
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Rozezná podstatná jména od jiných slovních druhů. Pozná rod střední, dokáže určit u rodu středního mluvnické kategorie.

Datum vložení: 09.09.2011

Poznámka hodnotitele: Na listu 12 je potřeba si zadat vlastní slova.
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Žák tvoří slabiky se souhláskou L, čte otevřené slabiky se souhláskou L, přiřazuje obrázky k jednotlivým slabikám.

SMART Notebook/SMART Notebook 11

Žák určí vzory podstatných jmen rodu středního (město, moře, kuře), určí pády a napíše správné tvary podstatných jmen, určí mluvnickékategorie podstatných jmen (pád, číslo, vzor).