Aktivity jsou určené druháčkům, kteří si rozšiřují slovní zásobu na téma Food and drink a učí se používat věty s I like / I don't like.

Datum vložení: 26.01.2023

I'm hungry!
Externí odkaz

Procvičte si slovní zásobu na téma Zoo prostřednictvím různých aktivit. Připravte se na popis zvířat. Zopakujte si přídavná jména a naučte se je i stupňovat.

Datum vložení: 26.01.2023

Zoo Animals
Externí odkaz

Dopravní výchova v angličtině. Spojte dopravní výchovu a angličtinu do jednoho v rámci mezipředmětových vztahů či použití metody CLIL.

Road safety
Externí odkaz

Aktivity jsou určeny pro čtvrtý až pátý ročník. K procvičení slovní zásoby na téma školní předměty.

My school
Externí odkaz

Aktivity jsou vhodné pro třetí až pátý ročník. Procvičte si časování slovesa

have got / has got
Externí odkaz

Určeno pro 2. - 3. ročník. Procvičte si slovíčka na téma Pets a s nimi spojené sloveso have got / haven't got

Pets
Externí odkaz

Aktivity slouží k výkladu i procvičení pravidelných i nepravidelných podstatných jmen v jednotném a množném čísle.

Datum vložení: 19.12.2022

Singular / Plural
Externí odkaz

Procvičte si slovní zásobu zaměřenou na přídavná jména. Aktivity jsou vhodné pro 4. - 5. ročník.

Datum vložení: 19.12.2022

Adjectives