Aktivity jsou určené k procvičení slovní zásoby na téma My town - Transport. Kromě opakování slovíček si žáci procvičí základní výrazy k vysvětlení cesty.

Transport
Externí odkaz

Procvičte si anglické číslovky 1 - 20. Aktivity jsou zaměřené na samotné počítání do dvaceti a pravopis čísel.

Numbers 1 - 20
Externí odkaz

Žáci třetího ročníku se seznámí se slovní zásobou k tématu At the park. Zopakují si větu I've got a otázku Have you got...?

At the park
Externí odkaz

Aktivity jsou určeny pro žáky druhého ročníku. Seznámí se se slovíčky k tématu Happy Face. Naučí se používat větu I've got...

Happy Face
Externí odkaz

Procvičte si názvy obchodů, budov či míst na téma My town.

My town
Externí odkaz

Žáci třetího či čtvrtého ročníku si procvičí slovní zásobu na téma Easter. Seznámí se s několika anglickými velikonočními zvyky a obohatí si slovní zásobu.

Datum vložení: 23.02.2023

Easter 2.
Externí odkaz

Aktivity jsou vhodné pro druháčky, popř. prvňáčky. Seznámí se se základními anglickými slovíčky na téma Velikonoce.

Datum vložení: 23.02.2023

Easter 1.
Externí odkaz

Materiály jsou vhodné pro žáky třetího ročníku. Slouží k obohacení slovní zásoby na téma Food, k procvičení jednotného a množného čísla podstatných jmen, členů a / an, vět s I like / I don't like a otázek Do you like...? What do/ don't you like?

Datum vložení: 26.01.2023

What do you like?