Aktivity pro výuku a zopakování slovíček na téma jídlo společně se členy a počitatelností

Datum vložení: 24.05.2020

Na hodinách vlevo nejprve nastavujte čas pomocí otáčení ručiček. Na hodinách v pravo vkládejte digitálně zapsané časy a vyjádřete čas správně anglicky.

Datum vložení: 24.05.2020

Aktivita na trénink mluvení - žáci mají dopnit obrázky tak, aby využili všechny obrázky a mluvili o sobě a svých kamarádech. Využijte k opakování otázek Do you like apod.

Datum vložení: 15.05.2020

Žáci nejdříve přiřadí kartičky s přídavnými jmény k podstatným jménům, potom vytvoří množné číslo tam, kde je to možné.

Datum vložení: 15.05.2020

Přiřaďte věty k obrázkům. V aktivitě jsou věty pouze s celými hodinami (four o´clock atd.). Cvičení můžete využít k tisku pracovního listu.

Datum vložení: 12.05.2020

Přetáhněte slovíčka do vět. Materiál můžete použít i k tisku pracovního listu.

Datum vložení: 12.05.2020

Po přečtení textu doplňte jména členů rodiny do tabulek. Můžete využít i k tisku pracovního listu.

Datum vložení: 12.05.2020

Aktivita je zaměřená na mluvení a procvičování otázek Do you like...? a odpovědí Yes, I do. a No I don t. Můžete si takto vyzkoušet celá třída postupně - stačí doplnit nové obrázky a jména žáků do tabulky. K vyplnění využijte také značky pod tabulkou.