Tabulka pro vytvoření tvarů průběhového času přítomného, zpětnou vazbu poskytuje stínování tabulky - stačí kliknout na políčko a objeví se správný tvar. Aktivita je určena pro mluvení i psaní a obsahuje 4 obrázky (clean, croos the street, carry trash, help) ze SMART Exchange, můžete si je uložit do galerie SMART Notebooku.

Datum vložení: 14.12.2019

Žáci mohou hádat název pohádky v AJ. Pravým tlačítkem knikněte na obrázek a odmaskujte ho, objeví se celý. Potom odstraňte obdélníky pod obrázky a odkryjte názvy pohádek. Obrázky ze SMART Exchange si můžete uložit do své galerie SMART Notebooku.

Datum vložení: 13.12.2019

Žáci mohou postupně odkrývat obrázky a hádat název pohádky v AJ. Po odkrytí obrázku odstraňte tabulku, odemkněte obrázek a také ho odstraňte. Objeví se vám anglický název pohádky. Obrázky jsou staženy ze SMART Exchange - můžete si je uložit do své galerie SMART Notebooku.

Datum vložení: 13.12.2019

Žák si vybere obrázek a podle návodu u šipky může pospisovat obrázek - aktivitu můžete využít jednak k mluvení, ale i k psaní. Jde použít i ve hře Who am I speaking about? Všechny obrázky jsou stažené ze SMART Exchange a můžete si je uložit do svých galerií SMART Notebooku.

Datum vložení: 13.12.2019

Interaktivní vánoční kostka 3 - snowman, snowflake, Christmas carrols, bells, reindeer, sledge , Šablonu kostkuymůžete využít k tisku a slepení, ale také k vložení vlastních obrázků, nebo uložení do galerie SMART Notebooku. Pro zapojení celé třídy do tvorby můžete nechat žáky posílat obrázky z žákovských zařízení přes aktivitu Zapojte se a vytvořit si vlastní kostky s obrázky od žáků.

Datum vložení: 12.12.2019

Šablonu kostky můžete využít k tisku a slepení, ale také k vložení vlastních obrázků, nebo uložení do galerie SMART Notebooku. Pro zapojení celé třídy do tvorby můžete nechat žáky posílat obrázky z žákovských zařízení přes aktivitu Zapojte se a vytvořit si vlastní kostky s obrázky od žáků. Slovíčka - star, decorations, present, holly, mistletoe, sweets

Datum vložení: 12.12.2019

Šablonu kostky můžete využít k tisku a slepení, ale také k vložení vlastních obrázků, nebo uložení do galerie SMART Notebooku. Pro zapojení celé třídy do tvorby můžete nechat žáky posílat obrázky z žákovských zařízení přes aktivitu Zapojte se a vytvořit si vlastní kostky s obrázky od žáků. Slovíčka - candle, Christmas stocking, Santa Claus, Christmas pudding, Christmas tree, turkey