Kostku můžete využít k tisku a slepení, ale také k vložení vlastních obrázků, nebo uložení do galerie SMART Notebooku. Pro zapojení celé třídy do tvorby můžete nechat žáky posílat obrázky z žákovských zařízení přes aktivitu Zapojte se a vytvořit si vlastní kostky s obrázky od žáků.

Datum vložení: 12.12.2019

Hra lodě slouží k rozvoji logického myšlení a představivosti. Tuto šablonu si můžete stáhnout a upravit podle svého - hra se dá hrát jen s geometrickými tvary, ale do tabulky můžete vepsat i písmena, která žáci postupně odkrývají a třeba v každé lodi dostanou slovo, které nějak souvisí s probíraným učivem. Lodě se hodí do každého předmětu.

Datum vložení: 18.11.2019

Poznámka hodnotitele: lektor, DUA - digitální učební aktivita

ŠAK - školní adventní kalendář pro rok 2019. Kalendář je určen pro žáky 2. st. ZŠ, avšak můžete si ho předělat k obrazu svému :-) + obsahuje vánoční kvíz

Datum vložení: 07.11.2019

vánoční kvíz s příšerkami

obrázkové rovnice

vánoční věta

Dačického dům v Kutné Hoře a podpůrný materiál pro žáky 2. stupně ZŠ.

Doplňující materiály

křížovka k tisku (zadání v DUMu)

Dačického dům v Kutné Hoře a podpůrný materiál pro studenty SŠ.

Doplňující materiály

křížovka k tisku (zadání v DUMu)

Dačického dům v Kutné Hoře a podpůrný materiál pro žáky 1. stupně ZŠ.

Datum vložení: 28.09.2019

Dačického dům v Kutné Hoře a podpůrný materiál pro děti z mateřských škol.

domečky

adventní kalendář pro žáky 1. i 2. stupně ZŠ obsahuje aktivity a úkoly, které můžete zařadit do jakékoli hodiny pro navození příjemné atmosféry a chvilek pohody

Datum vložení: 30.11.2017