Materiál slouží pro návštěvníky Dačického domu v Kutné Hoře, a to buď před exkurzí, nebo po ní a je věnován studentů SŠ. Obsahuje test v RES2, ke kterému je vhodné využít žákovských zařízení.

Datum vložení: 24.10.2018

Materiál slouží pro návštěvníky Dačického domu v Kutné Hoře, a to buď před exkurzí, nebo po ní a je věnován žákům z 2. stupně ZŠ.

Datum vložení: 20.09.2018

Materiál slouží pro návštěvníky Dačického domu v Kutné Hoře, a to buď před exkurzí, nebo po ní a je věnován žákům z 1. stupně ZŠ.

Datum vložení: 20.09.2018

Materiál slouží pro návštěvníky Dačického domu v Kutné Hoře, a to buď před exkurzí, nebo po ní a je věnován nejmenším dětem, tedy dětem z MŠ.

Datum vložení: 20.09.2018

adventní kalendář pro žáky 1. i 2. stupně ZŠ obsahuje aktivity a úkoly, které můžete zařadit do jakékoli hodiny pro navození příjemné atmosféry a chvilek pohody

Datum vložení: 30.11.2017

Materiál slouží jako návod, jak se přihlásit do SMART Learning Suite, u nás česky řečeno do SMART výukového softwaru (SVS) online.

Datum vložení: 21.11.2017

Materiál slouží jako návod pro tvorbu lapbooku.

Datum vložení: 11.10.2017

Poznámka hodnotitele: Perfektní průvodce pro výrobu lapbooku.

Projekt pro 2. ročník (na přelomu 3. a 4. čtvrtletí), DUM obsahuje úkoly na téma Afrika z předmětů ČJ, M, NS, AJ.

Datum vložení: 10.07.2016