Aktivity spojené se zimním obdobím, rozvíjejí prostorovou orientaci, matematické představy, jazykové dovednosti a vyjadřování dítěte.

Datum vložení: 26.01.2016

Poznámka hodnotitele: SNB3 - Dovednosti pedagoga s interaktivní tabulí SMART Board - úroveň STŘEDNĚ POKROČILÝ, výstup ze školení
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Aktivita pro děti od 3 let, která rozvíjí předčtenářské dovednosti, jazykové schopnosti, matematické představy a prostorovou orientaci dítěte.

Datum vložení: 26.01.2016
SMART Notebook/SMART Notebook 11

Úkoly s vánoční tématikou na procvičení barev a geometrických tvarů, grafomotoriky a pojmů velký a malý.

Datum vložení: 10.12.2015

Těšíme se na Vánoce

Datum vložení: 06.12.2015

SMART Notebook/SMART Notebook 11

DUM je zaměřený na předškolní výchovu se zaměřením na upevnění získaných poznatků.

Datum vložení: 02.11.2015

předmatematické dovednosti

Datum vložení: 26.10.2015

SMART Notebook/SMART Notebook 11

Jednoduché úkoly s podzimní tématikou

Datum vložení: 21.10.2015

SMART Notebook/SMART Notebook 11

Pomocí DUMu dochází u dětí k rozvoji slovní zásoby, zrakové percepce, přirozené touhy poznání a zvídavosti. Tento DUM se zabývá základními geometrickými tvary, které dále využijeme k skládání obrázků- Procvičíme předmatematické dovednosti a schopnosti práce s čísly u starších dětí. Na závěr si probereme roční období a oblečení typické pro léto a zimu, při této příležitosti si společně procvičíme části těla.

Datum vložení: 28.09.2015

Poznámka hodnotitele: SNB12 - Metodika efektivního zapojení interaktivní tabule do výuky - zdroj (výstup) ze školení