01.06.2017
Co stihnout o prázdninách? Klára Borečková

Celý rok se těšíme na prázdninové měsíce, kdy nás čeká zasloužený odpočinek po náročném školním roce. Prázdniny však nejsou jen relax, sluníčko a d..

26.05.2017
Angličtina (trochu) jinak Mgr. Hana Ulíková

Ve školním roce 2016/2017 jsem se zcela náhodou dostala do víru nově vznikajícího vzdělávacího portálu Belouga . Tento portál umožňuje učitelům pr..

23.05.2017
Jak ušetřit žákům půl hodiny denně? S aplik.. Jiří Martišek

Psaní Hravě je online aplikace, kde se lidé učí psát všemi deseti hraním jednoduchých her. Tím se liší od všech ostatních aplikací na českém trhu..

23.05.2017
Soutěžte o ceny s projektem Kraje pro bezpe.. Mgr. Hana Hyksová

Soutěž je realizována v rámci projektu „Kraje pro bezpečný internet“ pro žáky a studenty základních a středních škol. Do čtvrtého ročníku projektu ..

Aktuální stav čerpání OP VVV k 15.5.2017 Andrea Jahnická

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy jako Řídicí orgán Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání zveřejnil aktuální stav čerpání opera..

Oslava eulerova čísla Mgr. Hana Ulíková

Zdá se vám podivné připíjet písmenu e ? Jenže v tomto případě se jedná o symbol pro Eulerovo číslo . A to určitě není nijak obyčejné.

Kreativní slovník “Nová vizuální pomůcka na.. Tomáš Bednář

Abecední seznamy slovíček. Minimum obrázků. Učení bez souvislostí. Žádná logika. Takto bychom mohli definovat současné učebnice a slovníky na výuk..