31.10.2017
AV MEDIA členem DigiKoalice Ivana Melíšková

Od října 2017 je AV MEDIA, a.s. členem národního uskupení DigiKoalice . DigiKoalice je otevřené uskupení zástupců státních institucí, IT firem, IC..

30.10.2017
Centra kolegiální podpory pro přírodní vědy.. Andrea Jahnická

S rokem 2018 se ve všech krajích České republiky otevřou nová Centra kolegiální podpory v rámci projektu "ROZVOJ KREATIVITY VE VÝUCE PŘÍRODOVĚDNÝCH..

30.10.2017
Výuka skupinově a jinak Martin Gembec

S tímto mottem jsem nastoupil do nového školního roku. Díky modernizaci počítačů u interaktivních tabulí a zkušenostem nabitým v rámci školení lekt..

26.10.2017
Školy bojují s kázní a rozvojem morálních h.. Ivana Melíšková

Pravidelný výzkum CVVM v září 2017 zjišťoval názory české veřejnosti na úroveň vzdělávání v ČR. Otázky byly konkrétně zaměřeny na úroveň vzdělávání..

18.10.2017
Tandemová výuka - nic lepšího neznám Ing. Alexandr Fales

Co si představit pod pojmem tandemová výuka? Jde o speciální druh výuky, též označované jako párová, kdy jsou během výuky ve třídě dva učitelé nebo..

Vyměňte starý projektor za nový Karolína Napravilová

Speciální podzimní nabídka. Využijte jedinečnou příležitost k výměně vašeho opotřebeného a zastaralého projektoru.

LAPBOOK jako metoda k podpoře čtenářské gra.. Mgr.Nela Votápková

Lapbook, tedy tzv. kniha do klína (z anglického lap – klín, book – kniha). Jedná se o kreativní metodu výroby vlastní knížky. Je to velmi jednodu..

07.10.2017
LESSON ACTIVITY TOOLKIT stále fungují Mgr. Nela Votápková