03.05.2018
Zveme vás na Svět knihy 2018 Nakladatelství Fraus

Chcete vidět výukové 3D modely a vyzkoušet si práci s interaktivními učebnicemi na multidotykovém displeji? Zajímáte se o možnosti testování a..

03.05.2018
V sekci Návody najdete nejen SMART, ale i VEX Karolína Napravilová

Víte, že zde na portále VeŠkole.cz existuje sekce návody, kde najdete vše důležité pro Vaši práci nejen s interaktivní tabulí, ale také třeba se st..

02.05.2018
Chystáme nabídku DVPP do EU šablon II Klára Borečková

Také EU šablony II přinášejí možnost osobnostně sociálního a profesního rozvoje pedagogů. Tým lektorů AV MEDIA pro vás nyní chystá pestrou nabídku..

Polytechnické vzdělávání s AV MEDIA Mgr. Štěpánka Baierlová

V rámci EU Šablon II proběhlo dotazníkové šetření a některé školy zjistily, že by měly posílit polytechnické vzdělávání. Jak by polytechnické vzděl..

Stavebnice VEX na 10. ZŠ v Plzni Mgr. Pavla Sýkorová

Problematice algoritmizace a programování se na naší škole v rámci výuky informatiky věnujeme již několik let. V polovině října se žáci a učitelé ..

Robotika na ZŠ náměstí Míru v Novém Boru Ing. Veronika Šolcová

Ve dnech 20. a 22. března 2018 se na naší škole konaly Dny otevřených dveří na I. stupni. Žáci z Klubu robotiky si pro návštěvníky školy připravili..

LAT vs. LAB Mgr. Nela Votápková

Jak převést flashový obsah ve SMART Výukovém softwaru? Adobe Flash nebudou nadále podporovány, a to od roku 2020. My se však na tuto situaci připra..

09.04.2018
Plickers Mgr. Pavla Sýkorová

Chcete od žáků získat rychlou zpětnou vazbu? Chybí studentům ve třídě wifi a máte jen svůj tablet nebo mobilní telefon připojený k internetu? Jed..