Jihočeská robotika - 1. ročník konference z.. Klára Borečková

Ve čtvrtek 22.3.2018 se uskutečnil na VOŠ, SPŠ automobilní a technické v Českých Budějovicích první ročník konference zaměřené na robotiku a prog..

Fibonacciho šifrování Mgr. Hana Ulíková

Není to tak dávno, kdy jsem zvala všechny zájemce k účasti na online setkání tří škol s panem Fibonaccim. A bylo to opravdu povedené setkání, dok..

Adobe Spark Mgr. Pavla Sýkorová

Potřebujete vytvořit zajímavý plakát, banner na sociální sítě, pozvánku na školní akci nebo koláž z fotografií? Plánujete vydání školního časopisu,..

26.03.2018
Objevte nový rozměr výuky s 3D učebnicemi Nakladatelství Fraus

Znáte nové 3D učebnice od Nakladatelství Fraus? Prostřednictvím aplikace FRAUS 3D, která je bezplatně ke stažení, umožňují všem žákům pracovat s&nb..

15.03.2018
Výsledky analýzy častých chyb ve zprávách o.. Andrea Jahnická

V průběhu měsíců ledna a února 2018 analyzoval ŘO OP VVV nedostatky zjištěné při kontrole zpráv o realizaci zjednodušených projektů výzev 02_16_022..

15.03.2018
Stručný návod na zabezpečení procesů souvis.. Andrea Jahnická

MŠMT připravilo Stručný návod na zabezpečení procesů souvisejících s GDPR ve školách (nástin pracovního postupu. Záměrem materiálu je pomoci zorie..

Cesta za pokladem - skupinová výuka v matem.. Mgr. Vladimíra Mačková

V den vysvědčení jsme se rozhodli zpříjemnit si tvořivě matematiku, aby „počítání“ bavilo většinu dětí.

08.03.2018
Německá inspirace pro speciální školství Ivana Melíšková

V rámci Klubu ředitelů jsme se konci února vydali s představiteli ZŠ, SŠ i ZUŠ do sousedního Německa hledat další novinky a inspiraci pro ško..