Do nového roku s aktualizovaným SMART Výuko.. Karolína Napravilová

SMART Notebook® se stále vyvíjí, aby vám pomohl lépe připravit žáky a studenty na budoucnost. Notebook 11.4 nemá všechna tato vylepšení.  P..

SMART amp se přesouvá do SVS Online! Ivana Melíšková

Pracujete ve SMART ampu? Od 11. prosince končí v podobě, v jaké ho znáte - a přesouvá se do SMART Výukového softwaru Online. Nebojte se, o nic ze s..

DVPP do šablon II - čtenářská gramotnost Mgr. Nela Votápková

Pojďme chápat čtenářskou gramotnost komplexně a bez rozdílů! Proč je pro žáky důležitá čtenářská gramotnost? Jak na vyhledávání informací v textu ..

Kvízy se zimními příšerkami - seznamte se s.. Ivana Melíšková

Oblíbili jste si LAB aktivitu Příšerkový kvíz? Nyní ji najdete v online verzi SMART Výukového softwaru v zimním hávu. Vyzkoušejte ve třídě, určit..

02.12.2018
Vánoční energie Mgr. Michaela Králíková

A je to tu zase! Prosinec a Vánoce s ním. Kolik toho zase sním??? Podívejte se s námi, proč jdou často o Vánocích kila nahoru a proč je dobré kvůl..

SOUTĚŽ o Kreativní slovník Klára Borečková

Vánoční čas se pomalu blíží, AV MEDIA ve spolupráci s Tomem a Suzi si pro vás připravili soutěž.

Jazyková aplikace Duolingo pro školy Mgr. Roman Kopecký

Možná jste již narazili na aplikaci Duolingo , která je bezesporu nejlepší jazykovou aplikací nabízenou zdarma. Ve škole se dá využívat ke zdoko..

Příprava na soutěž VEX IQ Challenge 2018/2019 Ing. Veronika Šolcová

Žáci naší školy vytvořili dva týmy, které se přihlásily na soutěž VEX IQ Challenge Ringmaster 2019.