LAT vs. LAB Mgr. Nela Votápková

Jak převést flashový obsah ve SMART Výukovém softwaru? Adobe Flash nebudou nadále podporovány, a to od roku 2020. My se však na tuto situaci připra..

09.04.2018
Plickers Mgr. Pavla Sýkorová

Chcete od žáků získat rychlou zpětnou vazbu? Chybí studentům ve třídě wifi a máte jen svůj tablet nebo mobilní telefon připojený k internetu? Jed..

09.04.2018
Co je ikigai a potřebujeme ho ve školách? Mgr.Jan Juříček

Ikigai je japonské slovo, které označuje stav vnitřního naplnění. Ikigei je důvod, proč ráno vstáváme.

Akademie pro řízení úspěšné školy Ivana Melíšková

Ředitelé, těšte se :-) V rámci výzvy Budování kapacit II byl schválen a doporučen k realizaci náš projekt Akademie pro řízení úspěš..

Vše, co jste chtěli vědět o VEXu... Ivana Melíšková

V aktuálním čísle elektronického časopisu e-Mole vyšlo velké představení robotické stavebnice VEX. S laskavým svolením šéfredaktora Tomáše Feltla s..