Učíme jazyky lépe - v Praze, Brně, Ostravě .. Ivana Melíšková

A určitě bychom našli i další místa,kde se učí cizí jazyky dobře. Ale toto je výčet měst, kam jsme v dubnu zavítali s naší roadshow pro uživatele d..

VR brýle (3D brýle Class VR) ve výuce na ZŠ.. Martin Gembec

Zkušenost Lenky Novákové ze ZŠ Karla Hynka Máchy v Doksech s brýlemi ClassvR, jak ji prezentovala na únorovém setkání Digicentra v Liberci. Převzat..

Virtuální realita ve výuce na ZŠ Vratislavi.. ZŠ Vratislavice nad Nisou

Díky virtuální realitě (VR) se podíváte, kamkoliv vás napadne. Třeba do Ameriky.

18.04.2023
Kolo štěstí - Snadná aktivizace studentů na.. Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

V aplikaci BookWidgets si můžete vytvořit jednoduchá kola štěstí, které mohou aktivizovat studenty k opakování gramatiky nebo k rozv..

25.03.2023
Cheopsohraní Mgr. Hana Ulíková

Zdá se vám, že je v nadpisu něco, co nelze sjednotit? Že nejde propojit dějepis s matematikou a robotikou? Pevně věřím, že se to povede –..

22.02.2023
Multimediální jazyková laboratoř Robotel se.. Mgr. et Mgr. Tomáš Botlík Nuc, Ph.D.

Při určitém způsobu využívání jazykové laboratoře lze podpořit autonomní učení žáků a zajistit tak rozvoj jejich mluveného projevu v cizím jazyce. ..

(Ne)obyčejné sčítání – realizace Mgr. Hana Ulíková

Není to tak dávno, kdy jsme vás zvali na online aktivitu , kdy jsme chtěli s našimi žáky ukázat, že i matematika umí být zajímavá a zábavná. ..

TOGlic Premium za jedinečnou cenu Karolína Napravilová

Využijte tuto neopakovatelnou nabídku a pořiďte si do školy licenci TOGlic Premium.