28.05.2018
Quizlet Mgr. Pavla Sýkorová

Přemýšlíte nad tím, jak svým žákům přiblížit hravým a zajímavým způsobem učivo na počítači, interaktivní tabuli, tabletu nebo mobilním telefonu? Je..

Jak motivovat žáky na konci školního roku Mgr. Nela Votápková

Znáte to, je konec května a naši žáci pomalu ale jistě vydávají čím dále méně aktivity. Ostatně to se stává i nám – učitelům.

09.05.2018
Tvoříme bludiště snadno a rychle Ing. Alexandr Fales

Co si představit pod pojmem bludiště? Úkoly k procvičení orientace v rovině. Pokud se rozhodnete ho doplnit dalšími úkoly, může sloužit k procvičov..

03.05.2018