Výsledky vyhledávání v Článcích (83)

31.03.2022
Otestovali jsme Google Chromebook v kombina.. František Dudek

Chromebooky  jsou zařízení, která chcete, protože používáte platformu Google , ať již soukromě nebo Workspace ve škole či v práci. Jed..

09.02.2022
Třída s nápadem …aneb s technikou i bez Mgr. Hana Ulíková

Na konci školního roku 20/21 jsem získala školní jackpot! V průběhu velkých prázdnin se bude opravovat třída, ve které jsem nejenom správcem, ..

17.01.2022
Přehled finančních zdrojů pro školy v letoš.. Ivana Melíšková

Kam bude směřovat podpora a jaké prostředky může škola letos a v následujících letech očekávat? Nový OP J. A. Komenský, iROP a především nově i Nár..

02.12.2021
BookWidgets – ideální pomocník pro hybridní.. Tomáš Botlík

Hledáte aplikaci s více než 50 šablonami, které Vám snadno umožní vytvořit aktivity pro výuku –  osmisměrky, šibenici, křížovky a další hry? P..

Více z článků

Výsledky vyhledávání ve Videích (26)

Více z videí

Výsledky vyhledávání ve Vzdělávání (43)

Úroveň: Začátečník
Zdarma

Určeno pro: Učitel
Délka: Celodenní
Stupeň: Střední škola
Předmět: Český jazyk

Určeno pro: Učitel
Délka: Celodenní
Stupeň: Střední škola
Předmět: Český jazyk
Více ze vzdělávání

Výsledky vyhledávání v DUMech

DUMy k danému tématu naleznete po zadání kritérií ZDE