Gramotnosti v Článcích (66)

14.10.2019
Nové otevřené kurzy pro pražské učitele zda.. Ivana Melíšková

V rámci realizace vzdělávacích služeb pro Hospodářskou komoru hl. m. Prahy v rámci projektu Magistrátu hlavního města Prahy - „Komplexní program ..

08.10.2019
Nechcete přijít o své LATy? Převeďte je na .. Ivana Melíšková

Máte oblíbené LAT aktivity a nechcete o ně přijít? Firma Adobe postupně ukončuje Flash a v nové verze sw už tuto technologii nepodporují. Týká se ..

29.09.2019
ČŠI: Jak jsou na tom školy s výukou jazyků? Zdroj: ČŠI

Česká školní inspekce zveřejnila tematickou zprávu, která je souhrnným výstupem inspekční činnosti zaměřené na rozvoj jazykové gramotnosti na ZŠ a ..

19.09.2019
Umíme to – online cvičebnice Mgr. Hana Ulíková

Ráda bych vám představila online cvičebnici Umíme to, která se hodí pro různé způsoby výuky i pro domácí procvičování. Systém tohoto portálu nabízí..

Více z článků

Gramotnosti ve Videích (21)

Více z videí

Gramotnosti ve Vzdělávání (48)

Více ze vzdělávání

Gramotnosti v DUMech

DUMy k danému tématu naleznete po zadání kritérií ZDE