Gramotnosti v Článcích (71)

Slovníček k online aplikacím Kahoot a Quizizz Martina Štikarovská

V době online výuky a webinářového boomu jsem některým kolegyním a kolegům na webináři slíbila, že napíšu "tahák" pro ty, kterým se líbí aplikace ..

Chytré (online) pracovní listy Michaela Králíková

Hledáte způsob, jak zapojit žáky do výuky z prostředí domova? Chcete mít kontrolu nad jejich řešením vámi zadaných úloh? Chcete jim dát okamži..

12.03.2020
Kdy, když ne teď? Aneb možnosti SVS Online Mgr. Hana Ulíková

SMART výukový software Online už máme k dispozici dva roky. Stále je brán jako nedoceněný doplněk desktopové verze SMART výukového software, a..

11.03.2020
Pražské školy: neposílejte učitele domů, ud.. Ivana Melíšková

Žáci ZŠ a SŠ sice nemohou kvůli vládnímu nařízení navštěvovat školy, ale pro učitele základních i středních škole nabízíme možnost absolvovat škol..

Více z článků

Gramotnosti ve Videích (21)

Více z videí

Gramotnosti ve Vzdělávání (42)

Více ze vzdělávání

Gramotnosti v DUMech

DUMy k danému tématu naleznete po zadání kritérií ZDE