Aktivity jsou určeny pro žáky 3. - 5. tříd, při kterých si procvičí sčítání, odčítání, malou násobilku, pořadí výpočtů a slovní úlohy v oboru do sta.

Datum vložení: 23.10.2023

Poznámka hodnotitele: DUA, Lumio
Halloweenská matematika
Externí odkaz

Aktivity jsou vhodné pro čtvrtý až pátý ročník. Slouží k procvičení základních jednotek času.

Datum vložení: 16.01.2023

Jednotky času
Externí odkaz

vyvození vzorce pro obvod čtverce, příklady

Datum vložení: 28.12.2022

Externí odkaz

Procvičte si malou násobilku. Aktivity jsou zaměřené na společnou i samostatnou práci dle individuálních schopností.

Datum vložení: 19.12.2022

Malá násobilka
Externí odkaz

Sčítání a odčítání desítek pomocí zábavné hry - kolo štěstí

Datum vložení: 29.10.2022

Poznámka hodnotitele: DUA

Aktivity pro výuku procent, úroků a statistiky využitelné i při distančním vzdělávání. Vznikly ve spolupráci s Bc. Michaelou Němečkovou.

Datum vložení: 06.07.2022

Poznámka hodnotitele: Power Point

Aktivity pro výuku OS a SS využitelné i při distančním vzdělávání. Vznikly ve spolupráci s Bc. Michaelou Němečkovou.

Datum vložení: 06.07.2022
Osová a středová souměrnost
SMART Notebook 14 a výše

Žáci se učí porozumět pojmu desetinné číslo, přečte zápis desetinného čísla, doplní desetinné číslo do číselné řady.

Datum vložení: 20.02.2022