31.08.2018
Novinky ve SMART Výukovém softwaru verze 2018 Mgr. Nela Votápková

Od letošního června je dostupný upgrade SMART Výukového softwaru (zkráceně SVS) verze 18. Co je nového a co je jinak, na to se podíváme společně.

Jak motivovat žáky na konci školního roku Mgr. Nela Votápková

Znáte to, je konec května a naši žáci pomalu ale jistě vydávají čím dále méně aktivity. Ostatně to se stává i nám – učitelům.

LAT vs. LAB Mgr. Nela Votápková

Jak převést flashový obsah ve SMART Výukovém softwaru? Adobe Flash nebudou nadále podporovány, a to od roku 2020. My se však na tuto situaci připra..

06.03.2018
Metoda literární kroužek Mgr. Nela Votápková