LAT vs. LAB

Jak převést flashový obsah ve SMART Výukovém softwaru? Adobe Flash nebudou nadále podporovány, a to od roku 2020. My se však na tuto situaci připravuje už nyní!

Od verze 17. 0 nebudou flashové aktivity a nástroje podporovány – nevadí! My vás naučíme, jak si rychle a snadno vytvořit aktivity nové – využijeme SMART lab = Lesson Activity Builder (LAB).

LABy vám nabízí celou škálu aktivit v českém jazyce, stačí třikrát klinknout a interaktivní cvičení je na světě.

LAB obsah je možné vytvářet a upravovat pouze s platnou licencí „ročního předplatného“. Bez aktivní licence, např. „Limited mode“ jsou LABy jen spustitelné bez možnosti úprav. Pro plné využití a fungování LABů je nutná registrace účtem SMART – aktivace pomocí e-mailu.

Pakliže se aktivity z LATů nepřevedly automaticky, nezoufejte,
i zde nabízíme možnosti, jak stále využívat interaktivní prvky pro vaše žáky, například formou animací či nových nástrojů.

Pro bližší informace se podívejte na naše video, odkaz ZDE.

Příjemnou zábavu vám i vašim žákům přeje tým lektorů AV Media.