03.02.2016
Toglic na 2. stupni ZŠ Helena Salátová

Výukové aktivity Toglic s využitím modelu BYOD („Bring Your Own Device“) na 2. stupni základní školy. Jak na celá čísla v 7. ročníku?

02.02.2016
METODICKÉ OKÉNKO ANGLIČTINÁŘE – Jak na to b.. Kateřina Jeřábková

Také vás zaskočila chybějící položka LAT (Lesson Activity Toolkit) v Galerii? Otáčecí kostky, panely pro klikání mezi obrázky, textové flashe,… Co ..

06.01.2016
Výuka na SMART Boardu v mimoškolském zaříze.. Hana Štěpánková

Na jaře letošního roku jsem se na školení v Praze setkala s Bc. Romanou Kolářovou a Sandrou Nedělkovou DiS., které za sebevzděláním přijely ze seve..

04.01.2016
Hodina kódování Martina Vokounová

Na začátku prosince jsme se zapojili do celosvětového projektu HOUR OF CODE. Jednalo se o začlenění technologií do výuky netradičním způsobem. Děte..

17.12.2015
Cloud + nový způsob výuky = SMART amp Hana Ulíková

Nejste si jisti, zda tato rovnost platí? Je pro vás SMART amp neznámou v této rovnici? Tak já jdu hned vše vysvětlit.

16.12.2015
Česká republika – Kanada – Wisconsine – Čes.. Hana Ulíková

Přijde vám to jako skákání z místa na místo? Nevíte, co zmíněné státy spojuje? Tak začneme hezky popořádku a já vám vše vysvětlím.

09.12.2015
METODICKÉ OKÉNKO ANGLIČTINÁŘE - True/False .. Kateřina Jeřábková

Připravujete si interaktivní úkoly do hodin, učíte cizí jazyk a často potřebujete připravit cvičení s volbou možnosti TRUE/FALSE. Jak to ozvláštnit..

09.12.2015
Hello Day s tablety Martina Vokounová

V pátek 20. listopadu se nám podařilo připojit se k mezinárodnímu dni zdravení a solidarity Hello Day.