21.03.2016
Efektivní zapojení všech žáků ve výuce Mgr. Martina Vokounová

Nejsem fanoušek frontálního vyučování, kdy žáci pasivně poslouchají výklad učitele, píší si zároveň do sešitů poznámky a podle jednoho zapojeného ž..

10.03.2016
Pomocí tabletů píšeme příběhy i pětiminutovky Martina Vokounová

Jak už víte z předchozích článků, tak v naší druhé třídě používáme každý pátek tablety ve výuce. Někdy soutěžíme ve vědomostech pomocí aplikace Kah..

04.03.2016
01.03.2016
Již jste se seznámili s TOGlicem? Ivana Křístelová

Pokud ano, mám pro vás další skvělý tip na zpestření výuky. Ale varuji vás. Děti budou žadonit, aby mohly více a více počítat. Další z mnoha možno..

29.02.2016
S Včelkou čteme plynuleji Martina Vokounová

Během loňského roku jsem na doporučení rodičů prozkoumala aplikaci Včelka, která rozvíjí čtenářské dovednosti žáků.

26.02.2016
AV MEDIA je opět jedním z hlavních partnerů.. Karolína Napravilová

Letos jsme se opět stali hlavním partnerem Microsoft Roadshow pro školy, největší konference o nových technologiích ve vzdělávání.

24.02.2016
Správná škola - natoč video a vyhraj! Ivana Melíšková

Učíte se SMART Boardem? Zapojujete tablety nebo jiná žákovská zařízení do výuky? Děláte se žáky pokusy s digitálními měřicími sadami PASCO? Učíte j..

03.02.2016
Toglic na 2. stupni ZŠ Helena Salátová

Výukové aktivity Toglic s využitím modelu BYOD („Bring Your Own Device“) na 2. stupni základní školy. Jak na celá čísla v 7. ročníku?