07.12.2015
Vytvořte si vánoční puzzle Alexandr Fales

Puzzle jsou skládačkou vzniklou rozřezáním obrázku v digitální nebo tištěné podobě na papíru nebo jiném podkladovém materiálu. Existuje řada nástro..

01.12.2015
METODICKÉ OKÉNKO ANGLIČTINÁŘE - slovosled Kateřina Jeřábková

Zdravím všechny kolegy jazykáře. Rovnou se zeptám, bojují vaši žáci se správným slovosledem anglické věty? Nejen se změnou slovosledu v otázce opro..

11.11.2015
Přestal Vám chodit náš pravidelný newslette.. Karolína Napravilová

Jste zaregistrovaní jako odběratelé našich AV Novinek? Nedostáváte je do své mailové schránky v posledních měsících? A máte svůj emailový účet na s..

22.10.2015
Zavádíme tablety do výuky Martina Vokounová

V září jsme měli v škole třídní schůzky. Rozhodla jsem se, že s  rodiči mých druháků vyzkoušíme metodu, kterou už jsem s dětmi v hodinách naťukla p..

21.10.2015
Quiver motivuje děti ke kvalitnějšímu vybar.. Martina Vokounová

SMART vzorový učitel Serchio Cabezas nám v Kanadě ukázal Quiver, který už jsem vyzkoušela nejprve sama, pak na Setkání lektorů v Brně a teď už i s ..

15.10.2015
Vítejte na novém portále veškole.cz! Karolína Napravilová

Představujeme vám nové stránky veškole.cz, lepší, přehlednější, modernější.

06.10.2015
Už jste vyzkoušeli TOGLIC? Ivana Křístelová

Tablety ve výuce nemusí být jen o frontální výuce a jednoúčelových aplikacích. Toglic nám nabízí výukové aktivity pro týmovou spolupráci ve třídě a..

29.09.2015