Instruktážní videa technické podpory Klára Borečková

Připravili jsme pro Vás sadu instruktážních videí na provádění základních servisních úkonů.

Začíná CodeWeek 2018 Ivana Melíšková

Kampaň CodeWeek přibližuje programování, resp. kódování, veřejnosti. Ukazuje, že informatika pomáhá realizaci tvůrčích nápadů a inovací, což může ..

19.09.2018
Řetězová dráha Martin Gembec

Robot je tvořen jednoduchými stroji, jako jsou páky, převody, kola na hřídeli apod. Jedno setkání jsme se rozdělili a každý postavil jeden jednoduc..

10.09.2018
Kluby robotiky a badatelské kluby ze Šablon.. Ivana Melíšková

Díky podpoře z EU projektů si školy mohly zřídit tzv. Kluby zábavné logiky a deskových her. V jejich rámci najde uplatnění algoritmizace a robotika..

Finále robotické soutěže VEX IQ Challenge z.. Klára Borečková

Závěr školního roku patřil celorepublikovému finále robotické soutěže VEX IQ Challenge . V úterý 26. 6. 2018 se v areálu PVA v pražských Letňanec..

25.06.2018
Program Když chceš, tak to dokážeš! Renata Konopíková

Radek Banga inspiruje mladé lidi k životu bez drog, násilí a dalších variant rizikového chování.

Jak motivovat žáky na konci školního roku Mgr. Nela Votápková

Znáte to, je konec května a naši žáci pomalu ale jistě vydávají čím dále méně aktivity. Ostatně to se stává i nám – učitelům.

09.05.2018
Tvoříme bludiště snadno a rychle Ing. Alexandr Fales

Co si představit pod pojmem bludiště? Úkoly k procvičení orientace v rovině. Pokud se rozhodnete ho doplnit dalšími úkoly, může sloužit k procvičov..