BETT 2019: budoucnost je tady Ivana Melíšková

Každý rok hledáme v lednu v Londýně  inspiraci a trendy pro školství a pak vám zde ukazujeme, jaká asi bude budoucnost technologií ve výuce. Ale ne..

07.02.2019
Připravujeme regionální akce pro ředitele š.. Karolína Napravilová

V březnu a dubnu připravujeme ve spolupráci s našimi partnery sérii konferencí pro školský management.

Nejvyšší čas podat žádost do Šablon II Andrea Jahnická

Jaro 2019 je pro ZŠ a MŠ poslední možností, jak získat prostředky ze Šablon II - žádosti se přijímají do konce června. Chcete-li však začít realizo..

Třídění žáků do skupin Mgr. Martina Štikarovská

V současné době jsem sice na mateřské dovolené, ale sleduji na sociálních sítích v různých skupinách pro pedagogy, o čem se diskutuje. Jedním z ne..