V Šablonách II je až 6 mld. pro MŠ, ZŠ, ale.. Andrea Jahnická

M ŠMT rozdělí ve druhé vlně šablon až 6 mld., nově podpoří i ZUŠ a zájmové vzdělávání. Dne 28. února 2018 zveřejnilo výzvy č. 02_18_063 a 02_18_06..

Robotika na ZŠ náměstí Míru v Novém Boru Ing. Veronika Šolcová

V úterý 12. září 2017 se poprvé sešlo sedm prvních členů klubu v počítačové učebně naší školy. Děti z 5. až 8. třídy se učily programovat Ozoboty ..

Klub zábavné logiky a deskových her na ZŠ n.. Ing. Veronika Šolcová

Již podruhé jsme se sešli v dalším cyklu Klubu zábavné logiky a deskových her. Naše roboťárna je vybavena novým nábytkem a tak se nám pracuje ješt..

Robotika s VEXem a programování Ozobotů Martin Gembec

Říjnová setkání jsme realizovali tak, že jsme si vždy udělali společný úvod k robotice, kde jsme řešili různé technické záležitosti a učili se, o č..

Seznámení s robotikou Martin Gembec

Jak vypadalo první setkání kroužku robotiky? Logicky nemohlo být ničím jiným, než seznámením s obsahem kroužku a s roboty.

17.01.2018
Pozvánka na Fibonacciho šifrování Mgr. Hana Ulíková

Nejspíš vám bude tento název evokovat román Dana Browna Šifra mistra Leonarda (v originále The Da Vinci Code). Ale i pan Fibonacci se jmenoval Leo..

04.01.2018