30.10.2013
Dobře hodnocený DUM Emil Waldhauser

Součástí procesu uveřejnění vašich digitálních materiálů na portále www.veskole.cz je i jejich hodnocení, které provádějí naše zkušené lektorky. ..

09.09.2013
Vyhrajte v celostátní soutěži DOMINO Iva Loužecká, DiS.

Digitální vzdělávací materiály a online služby se stávají nedílnou součástí moderní výuky ve školách a jejich význam stále roste. Soutěž má za cíl ..

09.09.2013
29.07.2013
SMART Klub - soutěž o nejlepší DUM pokračuj.. Iva Loužecká, DiS.

Také pro podzimní sezónu konference SMART Klub jsme pro Vás připravili soutěž o nejlepší DUM. Sdílejte své zkušenosti s ostatními kolegy a vyhrajte..

09.07.2013
Cestujte s Emilem Holubem do Afriky a zpět Iva Loužecká, DiS.

Africké muzeum Dr. Emila Holuba připravilo pro učitele kolekce výukových materiálů pro mladší a starší žáky v atraktivní interaktivní formě v progr..

31.05.2013
Máme vítěze soutěže o nejlepší DUM! Iva Loužecká, DiS.

Letošní rok poprvé proběhla během všech regionálních konferencí SMART Klub také soutěž o nejlepší DUM. Pojďme se společně podívat na naše vítěze a ..

29.01.2013
Experimentujeme ve výuce přírodních věd na ZŠ Iva Loužecká, DiS.

Za finanční podpory z fondů EU a ze státního rozpočtu ČR vzniká ucelený komplex digitálních učebních materiálů pro experimentování v přírodních věd..

14.01.2013
Celostátní soutěž DOMINO zná své výherce! Iva Loužecká, DiS.

18. 12. 2012 proběhlo v prostorách MŠMT finále již 2. ročníku soutěže DOMINO . Inspirujte se vítěznými pracemi a dalšími kvalitní DUMy.