SMART Klub - soutěž o nejlepší DUM pokračuje!

Také pro podzimní sezónu konference SMART Klub jsme pro Vás připravili soutěž o nejlepší DUM. Sdílejte své zkušenosti s ostatními kolegy a vyhrajte zajímavé a hodnotné ceny.

Přehledný leták k soutěži najdete v příoze tohoto článku

Co můžete vyhrát?

1. místo - elektornická čtečka knih s dotykovým displejem Approx Multimedia

2. místo - externí disk ADATA (500 GB)

3. místo - desková hra "Svět - otázky a odpovědi"

4. a 5. místo - domácí malinová šťáva v ozdobné křišťálové karafě

Inspirujte se vítěznými a zajímavými DUMy z jarní sezóny soutěže a třeba právě ty Vás přesvědčí, že se soutěže také zúčastníte.

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Jak se můžete zúčastnit?

Vyberte si některou z regionálních konferencí SMART Klub a přihlašte svůj nejlepší DUM do soutěže tím, že jej do uvedeného termínu nahrajete na portál Veškole.cz s klíčovými slovy "SK-2013-vybrané město".

Pozn. Název DUMu napište podle tématu, kterému se digitální učební materiál věnuje - př. Hlavonožci - opakování.

• 17. 10. 2013 - Krouna / nahrání DUMu s klíčovým slovem SK-2013-Krouna, termín nahrání do 13. 10. 2013
  • 22. 10. 2013 - Praha / SK-2013-Praha , termín nahrání nejpozději do 17. 10. 2013
  • 24. 10. 2013 - Česká Kamenice/ SK-2013-Česká Kamenice, termín nahrání do 20. 10. 2013
  • 05. 11. 2013 - Ostrava / SK-2013-Ostrava, termín nahrání do 31. 10. 2013
  • 07. 11. 2013 - Brno / SK-2013-Brno, termín nahrání do 03. 11. 2013

Nahrané DUMy budou zveřejněny na portále Veškole.cz a hodnoceny odbornou porotou z řad pořadatelů - SMART škola, AV MEDIA a odborných lektorů.

Vyhodnocení 5ti finalistů proběhne do druhého dne od ukončení nahrávání DUMů. Jednotliví finalisté budou následně informováni o účasti ve finále a budou jim sděleny podrobnější informace.

Jak a co se hodnotí?

Bodovou škálou od 1-10, přičemž 10 získá nejlepší DUM který bude splňovat následující kriteria soutěže:

1. metodika práce nejen s jednotlivými aktivitami, ale celým DUMem při různých fázích výuky
  2. interaktivita (zapojení žáků), motivace,
  3. jednoduchost a využitelnost dalšími učiteli, grafika, originalita
  4. respektování autorských práv
  5. maximální velikost: 1 výukové téma / okruh (ideálně pro praktické využití v 1-3 vyučovacích hodinách)
  6. titulní strana s následujícími údaji: téma hodiny, předmět, ročník, klíčová slova, jméno autora, škola (více v článku zde)

Prezentace 5ti finalistů soutěže proběhne v den konání konference.Klíčové jsou především didaktika při různých fázích výuky a metodika, jak s DUMem ve výuce pracuje nejen učitel, ale především jak jsou zapojeni žáci.

Celkového vítěze a konečné pořadí všech finalistů určují účastníci konference s pomocí digitálního hlasovacího systému SMART Response.

Veškeré Vaše dotazy k soutěži Vám rádi zodpovíme na adrese info@veskole.cz nebo skoleni@avmedia.cz.

Těšíme se s Vámi na setkání na konferenci SMART Klub.