Zapojte žáky 1. stupně s Lumio herními aktivitami

Přihlašte se na webinář, kde si vyzkoušíte herní aktivity ze SMART Lumio, naučíte se je vytvářet, sdílet s žáky ve třídě i s těmi připojenými z domova. Aktivity jsou univerzálně využitelné jak pro první, tak i pro další stupně. Naučíte se je přizpůsobit vašim požadavkům na výuku, věku žáků... Budete moci porovnat, jak žáci uvidí aktivity na počítačích (monitorech) a tabletech, či mobilech, proto si připravte další zařízení. S těmito aktivitami budete moci žáky na začátku hodiny motivovat, bude je používat pro opakování, procvičení učiva, k testování a zpětné vazbě i pro zábavu.

Těším se na vás!

Program setkání

Odkaz na webinář pošleme zaregistrovaným nejpozději cca 30 min. před začátkem webináře.

Poznámka

Webinář je on-line forma školení kombinující moderní nástroje, internet
a možnosti interaktivní formy tradičních školení. Je potřeba pouze PC
s připojením k internetu.

Přihlašovací údaje k webináři a návod, jak se přihlásit obdržíte před začátkem webináře do emailu.

Webinář je zdarma a není akreditovaný MŠMT.

K registraci na událost musíte být přihlášen(a)