Školení je určeno pouze pedagogům 2.st. ZŠ Hl. města Prahy a je zdarma.

Komplexní program rozvoje a podpory pražského školství / Číslo projektu: CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_034/0007972

Místo konání: Základní škola pro zrakově postižené, Praha, nám. Míru 19
Délka: Celodenní
Kraj: Praha
Cena: Zdarma

Školení je určeno pouze pro MŠ Lány

Vzdělávací cíl: Znát metodiku práce s pokročilými hardwarovými nástroji interaktivní tabule v jednotlivých částech vyučovacího procesu. Seznámení s dalšími možnostmi využití rozsáhlé galerie výukových objektů při vlastní tvorbě efektivních digitálních učebních materiálů v autorském programu SMART Notebook. Umět využívat software interaktivní tabule SMART Výukový software ve výuce k zapojení žáků do výuky. Získat tipy a triky, jak rychle a snadno vytvořit výukové materiály s okamžitým zapojením žáků / studentů ve výuce - probírání nové látky, aktivní vyhledávání informací, opakování probraného učiva, procvičování a fixace. Osvojovat si základy grafických a typologických pravidel při tvorbě digitálních učebních materiálů a možnostmi využití volně šiřitelného obsahu, který není v rozporu s autorským zákonem ČR. Znát možnostmi využití výukového obsahu, který je k dispozici on-line na portále www.veskole.cz.

Místo konání: Mateřská škola, Lány, Školní 373
Délka: Celodenní