Mgr. Pavel Knobloch

Lektor

ZŠ T.G.Masaryka, Hodkovice nad Mohelkou

Aprobace: SŠ -  informatika, výpočetní technika, ředitel ZŠ

Proč se Pavel věnuje školení?

Snažím se řídit krédem, že když za mnou někdo přijde, zda bych mu "něco" neudělal, odpovím mu "já tě to raději naučím". Proto mě školení baví a doufám, že baví i ostatní. Mou snahou je naučit ostatní to, co umím já a otevřít jim dveře k tomu, aby se mohli dál rozvíjet. Samotného mě to vede k tomu, abych se učil něco nového a nebyl spokojen s tím, co jsem dělal doposud. SMART technologie jsou naprosto úžasné a moc mě baví.
Jako informatik používám ICT již přes 20 let a mám radost, když kolem mě přibývají učitelé, kteří tomu také propadli.