Školení je určeno pouze pedagogům SŠ Hl. města Prahy a je zdarma.

Komplexní program rozvoje a podpory pražského školství / Číslo projektu: CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_034/0007972

Místo konání: VOŠ informačních služeb, Praha, Pacovská 350
03.05.2019

Dozvědět se, zda jsme byli při výuce úspěšní, je jedním ze základních kamenů pedagogické činnosti. Zpětná vazba je důležitá nejenom pro ohodnocení práce žáků, ale i pro získání informací o tom, které části vyučované látky je pro žáky složitá, co jim dělá potíže a soustředit se tak cíleně na zlepšení dovedností a znalostí žáků. A k tomu se výborně hodí SMART Výukový software: SMART response 2. odpovědní systém, stejně jako SMART lab, propojuje žákovská zařízení se zařízením učitele – většinou s interaktivní tabulí SMART Board. Spuštěný soubor s hlasováním ukazuje okamžitý stav odpovědí a po ukončení hlasování jeho výsledky vyhodnotí. Žáci uvidí výsledky na svých zařízeních, pedagog na interaktivní tabuli – a ještě je možné výsledky exportovat do souboru ve formátu MS Excelu.   ŠKOLENÍ JE URČENO POUZE PRO ZŠ LOVOSICE!

Místo konání: Základní škola, Lovosice, Sady pionýrů 355
Kraj: Ústecký
Cena: 1 800 Kč s DPH
03.05.2019

Školení je určeno pouze pro Vyšší policejní školu a Střední policejní školu Ministerstva vnitra v Praze

Vzdělávací cíl: Představením interaktivní tabule SMART Board (dále SB) jako prostředku k dosažení cíle výuky. Rozvíjet schopnost učitele aplikovat jeho metodické dovednosti na nových technologiích a rozvíjet různé metody výuky s interaktivní tabulí SB. Zvládnout multimediální možnosti tabule tak, aby interaktivní tabule SB byla využívána kvalitně k podpoře výuky. Poskytnout pedagogům přehled o doplňujících internetových a softwarových aplikacích k rozvoji jejich výuky. Přizpůsobit práci se SB tak, aby při přípravě na vyučovací hodinu šetřila čas a práci pedagoga. Didakticky využívat jednotlivé nástroje interaktivní tabule SB v jednotlivých fázích vyučovací hodiny. Osvojovat si nástroje interaktivní tabule SB.

Místo konání: Vyšší policejní škola a Střední policejní škola , Praha, Pod Táborem 102
09.05.2019

Školení je určeno pouze pedagogům 2.st. ZŠ Hl. města Prahy a je zdarma.

Místo konání: Základní škola pro zrakově postižené, Praha, nám. Míru 19
10.05.2019
15.05.2019

Vzdělávací cíl: Představením interaktivní tabule SMART Board (dále SB) jako prostředku k dosažení cíle výuky. Rozvíjet schopnost učitele aplikovat jeho metodické dovednosti na nových technologiích a rozvíjet různé metody výuky s interaktivní tabulí SB. Zvládnout multimediální možnosti tabule tak, aby interaktivní tabule SB byla využívána kvalitně k podpoře výuky. Poskytnout pedagogům přehled o doplňujících internetových a softwarových aplikacích k rozvoji jejich výuky. Přizpůsobit práci se SB tak, aby při přípravě na vyučovací hodinu šetřila čas a práci pedagoga. Didakticky využívat jednotlivé nástroje interaktivní tabule SB v jednotlivých fázích vyučovací hodiny. Osvojovat si nástroje interaktivní tabule SB.

Místo konání: Základní škola, Praha, Litvínovská 600
15.05.2019

Školení je určeno pouze pro MŠ Blíževedly

Místo konání: Mateřská škola, Blíževedly,
Cena: 1 000 Kč s DPH

Školení je určeno pouze pedagogům 1.st. ZŠ Hl. města Prahy a je zdarma.

Místo konání: Základní škola pro zrakově postižené, Praha, nám. Míru 19
22.05.2019
29.05.2019

Školení je určeno pro Vyšší policejní školu a Střední policejní školu Ministerstva vnitra v Praze