WEB - Standard smíšené výuky

Aktuální situace ve školách požaduje zásadně se přizpůsobit této situaci a vytvořit ve školách kvalitní studijní prostředí pro žáky ve třídě/doma a pro učitele ve třídě/doma.

Hlavní ambicí našeho projektu "Standard smíšené výuky" je tedy vytvoření uživatelsky jednoduchého prostředí pro učitele, příjemného a normálního školního prostředí pro žáky ve třídě i doma. Aktuálně řešení pilotujeme v několika školách v republice.

Ve spolupráci s Asociací ředitelů ZŠ, DigiKoalicí a dalšími zástupci státu máme snahu dostat tento standard do podmínek výzev z peněz EU v rámci nového projektového období.

Program setkání

Na webináři představíme naše řešení, projdeme závěry z pilotáže, ukážeme metodiku a odpovíme Vám na všechny otázky.

Poznámka

Webinář je on-line forma školení kombinující moderní nástroje, internet
a možnosti interaktivní formy tradičních školení. Je potřeba pouze PC
s připojením k internetu.

Přihlašovací údaje k webináři a návod, jak se přihlásit obdržíte před začátkem webináře do emailu.

Webinář je zdarma a není akreditovaný MŠMT.

K registraci na událost musíte být přihlášen(a)