WEB - Metody kritického myšlení

Umíme kriticky myslet a využít to ve výuce? Často si při výuce klademe otázky: „Jak vzbudit u žáků zájem o četbu?“ „Jak podpořit vnitřní potřebu číst, možná i psát?“ „Jak předejít odporu k četbě?“. Jednou z možností je program Čtením a psaním ke kritickému myšlení, který vede k respektu potřeb žáků, jejich schopnostem i zázemí rodin.

Webinář nabízí učitelům základní inspiraci, jak strukturovat a plánovat výuku a jak podporovat samostatnost a nezávislé myšlení svých žáků, a to žáků na 1. i 2. stupni ZŠ, na základě nově nabitých znalostí. Seznámení se s novým SMART Výukovým softwarem pro tvorbu jednoduchého materiálu žákům na míru.

Program setkání

On-line forma školení kombinující moderní nástroje, internet a možnosti interaktivní formy tradičních školení.

Vede jej zkušený lektor a umožňují efektivní snížení nákladů školy na účastníka školení. Probíhají přes internet s pomocí videokonferenčního systému SMART Bridgit.

Poznámka

Webinář je on-line forma školení kombinující moderní nástroje, internet
a možnosti interaktivní formy tradičních školení. Je potřeba pouze PC
s připojením k internetu. Webinář probíhá pomoci videokonferenčního systému SMART Bridgit.

Přihlašovací údaje k webináři a návod, jak se přihlásit obdržíte 15 - 30 minut před začátkem webináře do emailu.

Webinář je zdarma a není akreditovaný MŠMT.

K registraci na událost musíte být přihlášen(a)