RNDr., Ph. Zdeněk Kramář

Lektor

Gymnázium Mikuláše Koperníka, Bílovec, příspěvková organizace, 17. listopadu 526, 743 01 Bílovec

Aprobace: SŠ + ZŠ 2. stupeň (víceleté gymnázium) - Matematika, Informatika, Výpočetní technika

Proč se Zdeněk věnuje školení?

ICT a matematiku učím od roku 2000 a má oblíbená SMART technologie není žádná, respektive všechny. U mě je to způsobeno profesionální degradaci, kdy se dlouhodobě zajímám o ICT technologie z pozice vyučujícího, správce sítě, ICT a projektového manažera. Tzn. všechny nové technologie rád prozkoumávám a snažím se zavádět do výuky.
Rád školím a to z důvodu, že mi to dovoluje předávat své zkušenosti s využíváním SMART technologií ve výuce nejen na naší škole.