WEB - Inspirativní webinář - Vektor sem, vektor tam

Ráda bych přizvala všechny zájemce na další zbrusu novou online aktivitu.
Opět se mi podařilo dát dohromady tři střední školy, jejichž žáci tentokrát ukáží, co vše znají o vektorech.

Obsah svých příspěvků připravují žáci – dalo by se tedy říci, že se jedná o akci žáci žákům. Vše bude popisováno jednoduše a co nejsrozumitelněji i pro žáky posledních ročníků základních škol.

Více informací se dočtete v našem článku: https://www.veskole.cz/clanky/vektor-sem-vektor-tam

Pro vaši účast potřebujete:

• kvalitní připojení k internetu
  • možnost promítnout obraz monitoru, připojení k videokonferenci
  • zvukový výstup, aby mohli všichni slyšet naše příspěvky

Poznámka

Webinář je on-line forma školení kombinující moderní nástroje, internet
a možnosti interaktivní formy tradičních školení. Je potřeba pouze PC
s připojením k internetu. Webinář probíhá pomoci videokonferenčního systému SMART Bridgit.

Přihlašovací údaje k webináři a návod, jak se přihlásit obdržíte 15 - 30 minut před začátkem webináře do emailu.

Webinář je zdarma a není akreditovaný MŠMT.

K registraci na událost musíte být přihlášen(a)