Mgr. Hana Hyksová MBA

Konzultant

VOŠ a Obchodní akademie Chotěboř

Aprobace: 2. stupeň ZŠ a SŠ - matematika, fyzika, informatika

Co Hanku na školení baví?

S interaktivní tabulí, hlasovátky, vizualizérem jsem začala pracovat před 10 lety. S vývojem ICT a SMART přidávám další nové a nové technologie. Každá s technologií má v sobě něco kouzelného a zajímavého. S využitím SMART technologií je výuka mnohem pestřejší a zábavnější (pro žáky i pro mne). Aktuálně mě nadchly roboti VEX a soustředím se na pomoc školám s rozjezdem nové informatiky a zaváděním robotiky do kroužků i běžné výuky. Je úžasné sledovat pokrok a vývoj žáků a učitelů při práci s ICT. Důležité je chtít a nebát se.

MOTTO: "S úsměvem jde všechno líp."